Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
16 listopada 2017

Kiedy był w szpitalu, ukradli mu kuchenne meble

Kiedy był w szpitalu, ukradli mu kuchenne meble
fot. KMP Jastrzębie

Niemiła niespodzianka spotkała jednego z mieszkańców Jastrzębia, który po powrocie ze szpitala dowiedział się, że jego mieszkanie zostało okradzione. 

Mężczyzna po powrocie ze szpitala do domu zobaczył, że w jego mieszkaniu brakuje… mebli kuchennych. Niezwłocznie powiadomił o tym fakcie Komendę Miejską Policji w Jasrzębiu-Zdroju.

- W środę rano do mieszkania przy ulicy Stodoły udał się policyjny patrol. Stwierdzono, że drzwi od lokalu i piwnicy nie były zamykane na zamek czy kłódkę, a wartość skradzionych mebli to ok. 300 zł - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci wyjaśniają sprawę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Aw17.11.2017 10:47

Do Jonatan
Co ty chcesz od naszego szpitala? Jeśli tobie ten szpital nie odpowiada bo ,,żywy stamtąd nie wyjdziesz lecz się gdzie indziej. Uważam, że specjalistów mamy dobrych. A że nie każdemu nie da sie dogodzić to normalna.
Do Seboc
Nie każdego stać na meble kuchenne za 6 tysięcy złotych. Może jak tobie te meble ktoś ukradnie to nie będziesz się tak mądrzył.
Nawet mieszkając w normalnym bloku nie tylko na Gagarina powinni się zamykać na wszystkie zamki.

Marko17.11.2017 8:17

Do lechu. Nie wazne ******* czy stare graty nie każdego stac na wypasione meble. Nie ma prawa nikt nikomu ich kraśc. Tak się nie śmiej bo może kiedys nawet i bez gratów zostaniesz

Marko17.11.2017 8:15

Do seboc. W Życiu bym nie dął za meble 6 koła i pchał kase stolarzom. Kupił bym tańsze w sklepie i tez by mi służyły. Ale teraz to ludzie na wymiar za jakiś czas dziadostwo tez sie psuje. Wię c po co tyle kasy.

Marko17.11.2017 8:13

Zapupi sobie z Ikei. Tam daja gwarancję na 25 lat. Tylko szkoda,ze nie ma tej gwarancji na kradzież. Ale mebelki fajne polecam. Nie szajs robiony u stolarzy.

normalna17.11.2017 7:33

Nie skupiam sie na meblach.Sama mam stare.Nie meble dla mnie ważne.Chocby tam same skrzynki staly.Nikt nie mial prawa krasc tego co nie jego.Nastepnym razem pojdzie po te Wasze unikaty kuchenne.A co?

smolka16.11.2017 18:19

Ciekawe czy był ubezpieczony czy też leczył się na koszt podatnika?

Nygus16.11.2017 16:32

Bo każdy pijak to złodziej .

Pokaż wszystkie opinie (22)