Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
16 listopada 2017

Uwaga! Ulica Zdrojowa będzie nieprzejezdna

Uwaga! Ulica Zdrojowa będzie nieprzejezdna
fot. UM Jastrzębie

Jastrzębski magistrat poinformował, że w ciągu najbliższych dni ulica Zdrojowa będzie nieprzejezdna. Kierowcy są proszeni o wzięcie tej informacji pod uwagę, aby uniknąć zbędnych korków. 

Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o., generalny wykonawca remontu ulicy Zdrojowej, informuje, że w związku z robotami asfaltowymi w sobotę, 18 listopada, ulica zostanie wyłączona z ruchu. Natomiast w poniedziałek, 20 listopada, podczas wykonywania warstwy ścieralnej, drogowcy będą ręcznie kierowali ruchem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy remont wiaduktu na Piłsudskiego? Kiedy remont wiaduktu na Piłsudskiego?

Będzie remont ulicy Jastrzębskiej Będzie remont ulicy Jastrzębskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
ROls20.11.2017 12:29

@LG, podnieś głowę do góry i wyjdź z piwnicy.

LG17.11.2017 16:24

A kto twierdzi, że prac nie będzie? W weekend, a konkretnie w sobotę, jeśli pogoda pozwoli to mają położyć asfalt. Jeśli tak się stanie w niedzielę nie powinno być już utrudnień, a po niedzieli wykończenie robót. Ale wam i tak wszystko przeszkadza. Jakby was dopuścili do ruchu po tym odcinku drogi to mielibyście pretensje kto zapłaci odszkodowanie za uszkodzone zawieszenia, jak to narzekaliście w przypadku Mazowieckiej. Teraz droga jest zamknięta, to nie możecie na to się powoływać bo jak do uszkodzenia mogło dojść jak nie miało was tam być? Ludzi weźcie swoje głowy i walnijcie nimi o ściane, może oprzytomniejecie i narzekać przestaniecie...

Ruptawiok17.11.2017 14:13

Macie problem 1 raz na 20 lat a jak zamykają co chwilę ulice w Ruptawie przez biegi i rajdy to wam pasuje!

do 8.1517.11.2017 9:42

własnie w ten weekend bedzie dużo prac przeprowadzonych, a Lewak ma racje

do Lewak17.11.2017 8:15

nie chodzi o otwieranie, tylko o organizację ruchu, najpierw droga była otwarta od ronda Zdrojowego do ul. Staszica, potem od ul. Staszica do ronda Dolnego. Przez ten weekend, skoro prac tam nie będzie, mogła być w całości otwarta

Lewak16.11.2017 22:17

Czasem bywam u naszych południowych sąsiadów, zaraz za granicą na autostradzie są takie fałdy, że jest ograniczenie do 60 km/h. Jest lepiej teraz u nas niż było kiedykolwiek i tak już paru lat. Mamy autostradę pod nosem, obwodnicę która rozluźniła ulicę Pszczyńską i drogi coraz lepsze. A remonty są w Jastrzębiu jak w całym kraju. tak u nas jest. Co do otwieranie drogi na czas weekendu, tak po prostu nie wolno bo droga nie jest gotowa. Nikt nie weźmie odpowiedzialności za urwane koła czy dziurawe opony. Droga musi być odebrana, takie są przepisy. Narzekanie nic nie da.

do Lewak16.11.2017 17:54

Koniecznie musisz pojechać do dobrze zorganizowanego państwa i trochę tam popracować. Zobaczysz jak są zorganizowane prace budowlane, drogowe, itp. Wszyscy wiedzą co mają zrobić i kiedy. Gdy przejeżdżam koło naszych budowniczych, to zawsze widzę że 3 pracuje a 10 stoi i na coś czeka. Nigdy nie widziałem, żeby wszyscy pracowali z świadomością co mają zrobić. Jest co narzekać. Nie tak dawno oddana A1 ma spore nierówności na jezdni przed Gliwicami. To wynik niedbalstwa. Jak ktoś się tam rozbije to winę przypisze się jemu.

Pokaż wszystkie opinie (16)