Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
20 listopada 2017

Kolejne podpalenie budynku dworca. Sprawca nieustalony

Kolejne podpalenie budynku dworca. Sprawca nieustalony
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W niedzielę wieczorem jeden z przechodniów zaalarmował Państwową Straż Pożarną, że pali się budynek nieczynnego dworca kolejowego w Jastrzębiu - Górne.  

Na miejsce udały się dwa zastępy PSP, które szybko poradziły sobie z ogniem. Do środka budynku dostały się osoby niepowołane, które podpaliły znajdujący się tam materac. Strażacy przeszukali budynek i nie stwierdzili, aby ktokolwiek ucierpiał w wyniku pożaru. To już kolejne podpalenie budynku starego dworca. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powódź na Kaszubskiej. Dwa mieszkania zalane Powódź na Kaszubskiej. Dwa mieszkania zalane

Pożar mieszkania. 6 osób w szpitalu. Ewakuowano lokatarów Pożar mieszkania. 6 osób w szpitalu. Ewakuowano lokatarów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Zz05.02.2018 21:06

Mieszkam przy starej lini kolejowej i za przeproszeniem wk****a że takie rzeczy sie tam dzieją mogli by zrobić tam jakiś sporzywczak albo jakś serwis rowerowy itd.

Aw21.11.2017 0:01

Nie lepiej zburzyć?

obserwator20.11.2017 16:10

Ty gościu wynieś się z naszego pięknego miasta, bo ciągle narzekasz. Albo jesteś stary i zmierzły albo z ugrupowania hamulcowych, którzy wszystko mieszkańcom obrzydzają. Mamy już dośc twojego marudzenia. Wynieś się do Pawłowic albo lepiej gdzieś dalej.

Gość20.11.2017 16:03

Na osiedlach zebrania z mieszkańcami się zaczynają. Ciekawe ,czy Osiedle Jastrzębie Górne i Dolne też będzie miało zebranie .Oby.

Gość20.11.2017 15:59

Tak, miastem rządzą takie osoby właśnie jak słynny diler kamienia pokopalnianego czy też właściciel firmy przewozowej z Żor. Na tle jakiegokolwiek miasta widać, że się cofamy.Tylko w Jastrzębiu władze obojętne wobec starych budynków dworcowych.Co na to Kasza z tym swoim głupim sloganem wyborczym.

danone20.11.2017 15:51

ale się nudzi ludziom nie mają co robić

@ Gość Dziś o 7:5520.11.2017 11:14

No chyba trafiona diagnoza. Wielki węzeł drogowy Pszczyńska i te okolice do DGP Pochwacie jest w planach.Były plany ale inwestor ma "postój" zasypania jaru koło PKP/ul Północna.Chyba miejscowy diler kamienia pokopalnianego ma wielkie plany ale i kłody w postaci zabytku PKP. Panie radny z Górnego pan coś wie ale nie chce gadać!

Pokaż wszystkie opinie (14)