Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
20 listopada 2017

Kolejne podpalenie budynku dworca. Sprawca nieustalony

Kolejne podpalenie budynku dworca. Sprawca nieustalony
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W niedzielę wieczorem jeden z przechodniów zaalarmował Państwową Straż Pożarną, że pali się budynek nieczynnego dworca kolejowego w Jastrzębiu - Górne.  

Na miejsce udały się dwa zastępy PSP, które szybko poradziły sobie z ogniem. Do środka budynku dostały się osoby niepowołane, które podpaliły znajdujący się tam materac. Strażacy przeszukali budynek i nie stwierdzili, aby ktokolwiek ucierpiał w wyniku pożaru. To już kolejne podpalenie budynku starego dworca. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie na Drodze Głównej Południowej Zderzenie na Drodze Głównej Południowej

Znaleziono nieprzytomną dziewczynę na dachu transformatora Znaleziono nieprzytomną dziewczynę na dachu transformatora

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Zz05.02.2018 21:06

Mieszkam przy starej lini kolejowej i za przeproszeniem wk****a że takie rzeczy sie tam dzieją mogli by zrobić tam jakiś sporzywczak albo jakś serwis rowerowy itd.

Aw21.11.2017 0:01

Nie lepiej zburzyć?

obserwator20.11.2017 16:10

Ty gościu wynieś się z naszego pięknego miasta, bo ciągle narzekasz. Albo jesteś stary i zmierzły albo z ugrupowania hamulcowych, którzy wszystko mieszkańcom obrzydzają. Mamy już dośc twojego marudzenia. Wynieś się do Pawłowic albo lepiej gdzieś dalej.

Gość20.11.2017 16:03

Na osiedlach zebrania z mieszkańcami się zaczynają. Ciekawe ,czy Osiedle Jastrzębie Górne i Dolne też będzie miało zebranie .Oby.

Gość20.11.2017 15:59

Tak, miastem rządzą takie osoby właśnie jak słynny diler kamienia pokopalnianego czy też właściciel firmy przewozowej z Żor. Na tle jakiegokolwiek miasta widać, że się cofamy.Tylko w Jastrzębiu władze obojętne wobec starych budynków dworcowych.Co na to Kasza z tym swoim głupim sloganem wyborczym.

danone20.11.2017 15:51

ale się nudzi ludziom nie mają co robić

@ Gość Dziś o 7:5520.11.2017 11:14

No chyba trafiona diagnoza. Wielki węzeł drogowy Pszczyńska i te okolice do DGP Pochwacie jest w planach.Były plany ale inwestor ma "postój" zasypania jaru koło PKP/ul Północna.Chyba miejscowy diler kamienia pokopalnianego ma wielkie plany ale i kłody w postaci zabytku PKP. Panie radny z Górnego pan coś wie ale nie chce gadać!

Pokaż wszystkie opinie (14)