Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 listopada 2017

PO w Jastrzębiu-Zdroju ma nowy - stary zarząd

PO w Jastrzębiu-Zdroju ma nowy - stary zarząd
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek członkowie jastrzębskiej Platformy Obywatelskiej wybrali nowy zarząd. Jego przewodniczącym ponownie został poseł Krzysztof Gadowski. 

W skład nowo wybranego zarządu Platformy Obywatelskiej w Jastrzębiu-Zdroju weszli: Krzysztof Gadowski – przewodniczący, Janusz Ogiegło – wiceprzewodniczący, członkowie: Alina Chojecka, Roman Foksowicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Zmiany w zarządzie JSW: Zmiany w zarządzie

O co chodzi w JSW? Wojna w spółce? O co chodzi w JSW? Wojna w spółce?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
krzyś27.11.2017 13:49

Czy to ten krzysztof g.?

Garazowicz25.11.2017 14:18

mam myszy w garazu,wydrukuje to zdjecie moze przestana nachodzic!

Jan24.11.2017 22:45

do -do????? -inaczej Ci to wytłumacze. Przepracowałeś już 63 lata ,spełniłeś warunki ,czekasz na emeryture a tu jakiś POlityczny obibok ,kombinator i cpun który dorwał się do władzy wydłuża Ci ustawą wstecznie działajacą wiek emerytalny aż o 7 lat. boli czyli do 72r zycia w Twoim przypadku ? może Ciebie jak się obijałeś w zyciu nie ,ale wież mi że tak zatrudnionych i podobnie jak opisał ????? napewno boli. Przcież Ci ludzie mają już kłopot z uzyskaniem zgody u lekarzy do dalszego zatrudniani ,renty nikt nie daje ,więc co na smietniki zycia przez te POdłe kanalie . Jeszcze nie wiesz co bezie z Toba jak dopadnie Ciebie doktorek i powie już "nie" ,spadaj.

?????24.11.2017 14:50

do"do ?????" . Kolego nie wtrącaj się jak świadomi ludzie rozmawiają bo nie wiesz o czym. Rozmawiamy o RMR z 1982r w sprawie prac niebezpi i o Emeryturach Pomostowych wstecznie wprowadzonych a więc o pracach przy, rtęci -rtęcica ,promieniowaniu izotopowym (tak, takim jak ma bomba atomowa), wysokich napięciach , czy bardzo wysokich ciśnieniach tak duzych że jak byś miał obok nich pracować to byś narobił w portki. Ty co najwyżej to stracić musiałeś zdrowie pod budką z piwem lub w POmroczności ograniczonej świadomością istnienia na zebraniu zamknietym

do ?????24.11.2017 10:11

Ale chłopie bzdury gadasz. Całe prawie społeczeństwo pracuje do 65 roku życia! Ja też mam ciężko i uciązliwą pracę przez którą już się nabawiłem problemów zdrowotnych. I nikt mi szybszej emerytury nie da! Dlaczego górnicy mają mieć lepiej? Bo głośniej krzyczą? Ale "równość" i "demokracja" w tym pisowskim kraju...

??????24.11.2017 9:49

Z czego miały być fundowane Rekompensaty dla osób zatrudnionych w szkodliwych i nieb warunkach pracy?- nie zostawiliście przecież na nie kasy ,więc wychodzi na to, że z pieniędzy tych co nie dożyją emerytur!!!!
Jesteście nie POlitykami a PAdlinożercami. Za młodych robotników tak zatrudnionych obecnie należy płacić dodatkowe składki na EP ale Oni ? młodzi z Emerytur Podmostowych już wg Waszego pomysłu w Ustawie nie skorzystają bo to prawa wygasające. Taki sobie Podatek na POmyleńców POltycznych zr obiliście!
..........Pytam się Was wszystkich czy Poseł który ślubuje "strzec suwerenności Ojczyzny i dobra obywateli" zmuszając obywateli własnego narodu do 52 lat pracy do emerytury, nie licząc nadgodzin oraz kiedyś uznawanych okresów pracy w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach, nie łamie Ślubowania. PO co on tam poszedł do Sejmu? Szkodzić.

JK23.11.2017 12:20

do z 11:56 ty nie masz oczów ani uszów . ty masz głupote w łepetynie. Przeczytaj sobie jeszcze raz ponizsze teksty a może coś dotrze. szczególnie jak będziesz chował mamusie.

Pokaż wszystkie opinie (34)