Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°13°
21 listopada 2017

PO w Jastrzębiu-Zdroju ma nowy - stary zarząd

PO w Jastrzębiu-Zdroju ma nowy - stary zarząd
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek członkowie jastrzębskiej Platformy Obywatelskiej wybrali nowy zarząd. Jego przewodniczącym ponownie został poseł Krzysztof Gadowski. 

W skład nowo wybranego zarządu Platformy Obywatelskiej w Jastrzębiu-Zdroju weszli: Krzysztof Gadowski – przewodniczący, Janusz Ogiegło – wiceprzewodniczący, członkowie: Alina Chojecka, Roman Foksowicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Będzie zmiana sposobu zarządzania firmą JSW: Będzie zmiana sposobu zarządzania firmą

JSW zbudowała siłownię plenerową przed siedzibą zarządu JSW zbudowała siłownię plenerową przed siedzibą zarządu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
krzyś27.11.2017 13:49

Czy to ten krzysztof g.?

Garazowicz25.11.2017 14:18

mam myszy w garazu,wydrukuje to zdjecie moze przestana nachodzic!

Jan24.11.2017 22:45

do -do????? -inaczej Ci to wytłumacze. Przepracowałeś już 63 lata ,spełniłeś warunki ,czekasz na emeryture a tu jakiś POlityczny obibok ,kombinator i cpun który dorwał się do władzy wydłuża Ci ustawą wstecznie działajacą wiek emerytalny aż o 7 lat. boli czyli do 72r zycia w Twoim przypadku ? może Ciebie jak się obijałeś w zyciu nie ,ale wież mi że tak zatrudnionych i podobnie jak opisał ????? napewno boli. Przcież Ci ludzie mają już kłopot z uzyskaniem zgody u lekarzy do dalszego zatrudniani ,renty nikt nie daje ,więc co na smietniki zycia przez te POdłe kanalie . Jeszcze nie wiesz co bezie z Toba jak dopadnie Ciebie doktorek i powie już "nie" ,spadaj.

?????24.11.2017 14:50

do"do ?????" . Kolego nie wtrącaj się jak świadomi ludzie rozmawiają bo nie wiesz o czym. Rozmawiamy o RMR z 1982r w sprawie prac niebezpi i o Emeryturach Pomostowych wstecznie wprowadzonych a więc o pracach przy, rtęci -rtęcica ,promieniowaniu izotopowym (tak, takim jak ma bomba atomowa), wysokich napięciach , czy bardzo wysokich ciśnieniach tak duzych że jak byś miał obok nich pracować to byś narobił w portki. Ty co najwyżej to stracić musiałeś zdrowie pod budką z piwem lub w POmroczności ograniczonej świadomością istnienia na zebraniu zamknietym

do ?????24.11.2017 10:11

Ale chłopie bzdury gadasz. Całe prawie społeczeństwo pracuje do 65 roku życia! Ja też mam ciężko i uciązliwą pracę przez którą już się nabawiłem problemów zdrowotnych. I nikt mi szybszej emerytury nie da! Dlaczego górnicy mają mieć lepiej? Bo głośniej krzyczą? Ale "równość" i "demokracja" w tym pisowskim kraju...

??????24.11.2017 9:49

Z czego miały być fundowane Rekompensaty dla osób zatrudnionych w szkodliwych i nieb warunkach pracy?- nie zostawiliście przecież na nie kasy ,więc wychodzi na to, że z pieniędzy tych co nie dożyją emerytur!!!!
Jesteście nie POlitykami a PAdlinożercami. Za młodych robotników tak zatrudnionych obecnie należy płacić dodatkowe składki na EP ale Oni ? młodzi z Emerytur Podmostowych już wg Waszego pomysłu w Ustawie nie skorzystają bo to prawa wygasające. Taki sobie Podatek na POmyleńców POltycznych zr obiliście!
..........Pytam się Was wszystkich czy Poseł który ślubuje "strzec suwerenności Ojczyzny i dobra obywateli" zmuszając obywateli własnego narodu do 52 lat pracy do emerytury, nie licząc nadgodzin oraz kiedyś uznawanych okresów pracy w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach, nie łamie Ślubowania. PO co on tam poszedł do Sejmu? Szkodzić.

JK23.11.2017 12:20

do z 11:56 ty nie masz oczów ani uszów . ty masz głupote w łepetynie. Przeczytaj sobie jeszcze raz ponizsze teksty a może coś dotrze. szczególnie jak będziesz chował mamusie.

Pokaż wszystkie opinie (34)