Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 listopada 2017

Przechodnie stanęli w obronie kobiety

Przechodnie stanęli w obronie kobiety
fot. KMP Jastrzębie

Kilku mężczyzn zareagowało na kłótnię pomiędzy parą, do jakiej doszło na jednej z jastrzębskich ulic. Nie obyło się bez interwencji policji. 

W poniedziałek około godziny 16:00 kilku mężczyzn, którzy byli świadkami kłótni pomiędzy parą na ulicy 1 Maja, stanęło w obronie kobiety. Przechodnie uznali, że nie mogą bezczynnie przyglądać się temu jak - ich zdaniem - kobieta doświadcza przemocy. Na miejsce wezwano policyjny patrol. Uczestnicy zamieszanie doszli do porozumienia.

Jeden z nich, znajdujący się pod wpływem alkoholu, twierdził, że na miejsce mieli wcześniej przybyć fałszywi policjanci. Jednak nikt nie potwierdził tej wersji…

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkaniec ul. Gagarina chciał wyskoczyć z bloku Mieszkaniec ul. Gagarina chciał wyskoczyć z bloku

Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Do Kobieta22.11.2017 8:25

O tak najmocniej ,bo pięściami ,ale jak ktoś lubi...

smolka21.11.2017 20:59

Trzeba sprawdzać policjantów, były informacje o próbie na wnuczka , na policjanta, na sędzię , na kominiarza, na bezdomnego, itp. - nikt nigdy tak naprawdę nie wie z kim rozmawia.

Lewak21.11.2017 16:09

Ciężko się wyrwać z takiej matni, fajnie tak zboku po oceniać i być specjalistą od przemocy domowej drodzy komentujący.

Marko21.11.2017 14:25

Doszli do porozumienia, głupia baba mu wybaczyła a ten dalej będzie ja lał w zaciszu domowym. Mnie takich głupich ludzi nie szkoda. Ona ma korzyści z niego więc gdzie go puści jak karta bankomatowa jest cały czas w obiegu.

doda21.11.2017 13:08

Waldi czego nie robi się dla pieniędzy nawet tych najbardziej nielegalnych i śmierdzących, darmowych, w takim wypadku wyzwiska i fruwające szmaty za drzwiami nie są straszne

Janusz21.11.2017 13:01

Doszli do porozumienia czyli przemocy nie było.

kobieta21.11.2017 12:34

damscy bokserzy kochaja najmocniej moje drogie panie

Pokaż wszystkie opinie (10)