Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
21 listopada 2017

Przechodnie stanęli w obronie kobiety

Przechodnie stanęli w obronie kobiety
fot. KMP Jastrzębie

Kilku mężczyzn zareagowało na kłótnię pomiędzy parą, do jakiej doszło na jednej z jastrzębskich ulic. Nie obyło się bez interwencji policji. 

W poniedziałek około godziny 16:00 kilku mężczyzn, którzy byli świadkami kłótni pomiędzy parą na ulicy 1 Maja, stanęło w obronie kobiety. Przechodnie uznali, że nie mogą bezczynnie przyglądać się temu jak - ich zdaniem - kobieta doświadcza przemocy. Na miejsce wezwano policyjny patrol. Uczestnicy zamieszanie doszli do porozumienia.

Jeden z nich, znajdujący się pod wpływem alkoholu, twierdził, że na miejsce mieli wcześniej przybyć fałszywi policjanci. Jednak nikt nie potwierdził tej wersji…

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Do Kobieta22.11.2017 8:25

O tak najmocniej ,bo pięściami ,ale jak ktoś lubi...

smolka21.11.2017 20:59

Trzeba sprawdzać policjantów, były informacje o próbie na wnuczka , na policjanta, na sędzię , na kominiarza, na bezdomnego, itp. - nikt nigdy tak naprawdę nie wie z kim rozmawia.

Lewak21.11.2017 16:09

Ciężko się wyrwać z takiej matni, fajnie tak zboku po oceniać i być specjalistą od przemocy domowej drodzy komentujący.

Marko21.11.2017 14:25

Doszli do porozumienia, głupia baba mu wybaczyła a ten dalej będzie ja lał w zaciszu domowym. Mnie takich głupich ludzi nie szkoda. Ona ma korzyści z niego więc gdzie go puści jak karta bankomatowa jest cały czas w obiegu.

doda21.11.2017 13:08

Waldi czego nie robi się dla pieniędzy nawet tych najbardziej nielegalnych i śmierdzących, darmowych, w takim wypadku wyzwiska i fruwające szmaty za drzwiami nie są straszne

Janusz21.11.2017 13:01

Doszli do porozumienia czyli przemocy nie było.

kobieta21.11.2017 12:34

damscy bokserzy kochaja najmocniej moje drogie panie

Pokaż wszystkie opinie (10)