Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
23 listopada 2017

Dobry występ siatkarek z SMS

Dobry występ siatkarek z SMS
fot. SMS

W minioną sobotę   w hali Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego podopieczne trenera Jarosława Bodysa wygrały kolejne dwa spotkania z drużynami TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec i MOSM Tychy III. W pierwszym secie drużyna z Żywca pokonała młodziczki JKS SMS Jastrzębie do 19. 

W kolejnych dwóch setach dziewczęta szkoły mistrzostwa sportowego nie pozwoliły sobie wyrwać zwycięstwa pokonując rywalki do 18 i w trzecim zdecydowanie do 12. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla naszych młodziczek. W drugim spotkaniu MOSM Tychy III uległ naszej drużynie 2:0.

Po rozegranych sobotnich spotkaniach młodziczki Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego zajmują drugie miejsce w swojej grupie rozgrywkowej.

WYNIK : JKS SMS JASTRZĘBIE - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:1 (19:25, 25:18, 15:12)

WYNIK : JKS SMS JASTRZĘBIE -MOSM Tychy III 2:0 (25:17,25:17)

SKŁAD : Maja Stroińska, Kalina Hajduga, Zuzanna Żarłok, Martyna Matula, Magdalena Mrozek, Nikola Rzeszut, Wiktoria Szymborska, Zuzanna Kuniec, Julia Zadworna, Sonia Chętnicka, Wiktoria Kałużna (Libero)

Polub i udostępnij
Czytaj też

Gdzie szukać dobrego rzemieślnika w Jastrzębiu? [video] Gdzie szukać dobrego rzemieślnika w Jastrzębiu? [video]

Wezwał na pomoc policję, bo nie mógł spać Wezwał na pomoc policję, bo nie mógł spać

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość27.11.2017 8:51

Brawo dziewczyny: -)

Gość23.11.2017 13:11

Super! Ambitne dziewczyny. Gratulacje.