Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°-3°
24 listopada 2017

Wyjdź na świąteczny spacer z bezdomnym psem

Wyjdź na świąteczny spacer z bezdomnym psem
for. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

Psy mieszkające w jastrzębskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt nie zawsze mają szansę, aby wyjść na spacer czy pobawić się z człowiekiem, poczuć, choć odrobinę ciepła. Niedługo pojawi się możliwość, aby wnieść w życie zwierząt trochę radości. 

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza mieszkańców w sobotę, 2 grudnia, na akcję pod nazwą „Świąteczny spacer z psami” w godz. 11.00-14:00. Każdy chętny będzie mógł wyprowadzić na spacer jednego z podopiecznych schroniska.  

- Pamiętajcie o kilku istotnych rzeczach. Trzeba wziąć ze sobą dowód osobisty, a jeżeli nie macie 18 lat, osobę pełnoletnią z dokumentem osobistym. Psiaki wychodzące z boksu są często bardzo rozemocjonowane, w związku z czym mogą po was skakać i was pobrudzić, dlatego lepiej włożyć na siebie „robocze” ciuchy. Nasi podopieczni z pewnością nie pogardzą jakimś smakołykiem - zachęcają pracownicy schroniska. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
łoś26.11.2017 15:50

Niech wyprowadzą psy wszystkie panie, które nie mają dzieci. Przyda się im trochę empatii. Zachęcać każdy potrafi aler gorzej z wykonaniem. Zdjęcie ze spaceru proszę zamieścić w portaalu

Adam25.11.2017 12:53

Jak nie bede w pracy to wpadne napewno :-) super inicjatywa, chetnie bym adoptował ale niestety zycie sie tak potoczylo że mieszkam sam

Iwa25.11.2017 1:38

Witam. Bardzo fajne wydarzenie!!! Mam nadzieję, że będą chętni i pieski będą zadowolone. Schronisko pracuje nad tym żeby było coraz lepiej zwierzakom i promuje to miejsce . Trzymam kciuki żeby było zainteresowanie i fajna zabawa. Oby jak najwięcej takich akcji.

Ja24.11.2017 18:23

Miałam ochotę ns spacer ....w Krakowskim usłyszałam,że trzeba identyfikator .zdeklarować się jako wolontariusz.JEDNORAZOWO nie ma opcji.Dzieciom było smutno.W domu mamy sunie naszego skarba największego.Przemyślałam i może rację mają.....dadzą byle komu i jeszcze krzywde ktoś zrobi ..... ale smutno było

mamy psy24.11.2017 17:49

Niestety, nie mogę wziąć psa z schroniska. Moja rodzina wzięła. Dwie rodziny mają po jednym psie. Z oboma psami były drobne trudności wynikające z nieufności psa. Po kilku miesiącach psy uwierzyły, że są w dobrej rodzinie a teraz są ukochanymi członkami rodzin. Są bardzo mądre, słuchają co się do nich mówi, uwielbiają się bawić, biegać za piłką tenisową. Sama radość w domu. Nie lubią zostawać same w domu. Nie ma co się im dziwić. Kładą się i smutne czekają. Na szczęście niemal zawsze ktoś jest w domu.

ja24.11.2017 17:35

Jeżeli ktoś jest zdecydowany na adopcję to niech ma ze sobą smycz.Nie wiem czy jest obowiązkowa (tak słyszałem od pracownika)ale na pewno mile widziana.Kupić na miejscu też nie można. Są to takie szczegóły jak smycz,50zł za pieska który przebywa tam krócej lub dłużej ale nie wszyscy o tym wiedzą i jak przyjdzie co do czego są zniesmaczeni i potem się niepotrzebnie denerwują.

Gość24.11.2017 13:07

Piękna sprawa, brawo schronisko

Pokaż wszystkie opinie (15)