Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 listopada 2017

Runmageddon - morderczy bieg

Runmageddon - morderczy bieg Zobacz więcej zdjęć
fot. Andrzej Klocek

W niedziele odbył się Runmageddon, bieg z przeszkodami, który nie bez przesady można nazwać morderczym. Śmiałkowie, którzy w nim wystartowali mieli przed sobą ekstremalny tor przeszkód. 

Sześć kilometrów morderczej trasy i ponad dwadzieścia przeszkód, a to wszystko w górniczej scenerii. Tym właśnie wyróżnia się Runmageddon. Polega na jak najszybszym przebiegnięciu dystansu i pokonaniu trudnych przeszkód. 

Trasa prowadziła przez hałdy kopalni Pniówek. Po drodze uczestnicy napotkali m.in. bagna i strome hałdy. Było mokro, błotniście i bardzo ekstremalnie. Oprócz naturalnych przeszkód na trasie ulokowano 20 wymagających przeszkód, wśród których będą najbardziej znane z innych imprez Runmageddonu, takie jak Ściany, Multirig, Liny, Zasieki, Lodowa, Ogniowa, Ślizgawka XXL. Uczestnicy przedzierali się  m.in. przez mini  kopalnię, wagony kolejowe oraz inny sprzęt górniczy.

Organizatorem imprezy była Jastrzębska Spółka Węglowa.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
uczestnik29.11.2017 11:47

Znakomicie zorganizowana impreza. Gratulacje dla wszystkich!!! Osoba pisząca artykuł mogłaby sie lepiej zorientować jaki były przeszkody.

Hans28.11.2017 17:09

Oj ryle ryle , robi się dla Was i dla Waszych dzieci fajną imprezę to się Wam nie podoba więc pilot do ręki piwo do drugiej i patrzcie w tą durną tv i narzekajcie jakie to życie daremne tylko gruba , piwo i głupia stara i co tu robić w tym Rylsztadzie.

Andrzej28.11.2017 12:50

Najlepsze komentarze ryli. Pierwszy raz słyszą o tym biegu, nie mają pojęcia jak jest organizowany, ale od razu "huur duur, prezes imprezy organizuje zamiast dać nom piniondze!!!".

Aw28.11.2017 11:26

gratulacje dla uczestników

lotomito28.11.2017 0:00

Nie takie rzeczy się wyczyniało żeby na jazde zdążyć,
a pod szyb ze 4.5km.

Gość27.11.2017 22:17

No napewno spółka nie dolozyla ani złotówki.... Ciekawe kto transportowal sprzęt kopalniany kolaski obudowę LP lokomotywe..... Pewnie pracownicy spółki którzy pomagali budować ten bubel..... To marnotrawienie pieniędzy przez jsw nadaje się już do CBA

Hajer 27.11.2017 21:04

Genialna impreza!!! FANTASTYCZNE WYDARZENIE!! CHCEMY CO roku w innych kopalniach! Szacun dla wszystkich uczestników. Megaaa

Pokaż wszystkie opinie (18)