Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 listopada 2017

O mały włos i blok mógłby wyleciec w powietrze

O mały włos i blok mógłby wyleciec w powietrzeZdjęcie archiwalne
fot. Policja.pl

Blok mógłby wylecieć w powietrze, a wszystko przez niewybuch z czasów II wojny światowej, na który natknęli się robotnicy podczas prac związanych z kanalizacją. 

- O całej sprawie Komenda Państwowej Straży Pożarnej została powiadomiona w piątek w godzinach popołudniowych. Natychmiast zarządzono ewakuację 17 osób z bloku przy ulicy Ruchu Oporu (osiedle Zofiówka). Rozważano również ewakuację całego bloku, ale do niej nie doszło, ponieważ nie stwierdzono zagrożenia dla życia i zdrowia mieszkańców. Przybyły na miejsce patrol minerski usunął niewybuch i zdetonował go na poligonie - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta PSP. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tragedia w Zofiówce spowodowała problem Tragedia w Zofiówce spowodowała problem

Podczas prac budowlanych znaleziono niewybuch Podczas prac budowlanych znaleziono niewybuch

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do mieszkaniec28.11.2017 8:20

Czy to ty pochowałeś te bomby?

mieszkaniec27.11.2017 11:33

Znowu ta Zofiówka