Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°15°
27 listopada 2017

O mały włos i blok mógłby wyleciec w powietrze

O mały włos i blok mógłby wyleciec w powietrzeZdjęcie archiwalne
fot. Policja.pl

Blok mógłby wylecieć w powietrze, a wszystko przez niewybuch z czasów II wojny światowej, na który natknęli się robotnicy podczas prac związanych z kanalizacją. 

- O całej sprawie Komenda Państwowej Straży Pożarnej została powiadomiona w piątek w godzinach popołudniowych. Natychmiast zarządzono ewakuację 17 osób z bloku przy ulicy Ruchu Oporu (osiedle Zofiówka). Rozważano również ewakuację całego bloku, ale do niej nie doszło, ponieważ nie stwierdzono zagrożenia dla życia i zdrowia mieszkańców. Przybyły na miejsce patrol minerski usunął niewybuch i zdetonował go na poligonie - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta PSP. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Podczas prac budowlanych znaleziono niewybuch Podczas prac budowlanych znaleziono niewybuch

Znaleziono granat  przy placu zabaw Znaleziono granat przy placu zabaw

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do mieszkaniec28.11.2017 8:20

Czy to ty pochowałeś te bomby?

mieszkaniec27.11.2017 11:33

Znowu ta Zofiówka