Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
27 listopada 2017

37-latka chciała się otruć. Popiła lekarstwa alkoholem

37-latka chciała się otruć. Popiła lekarstwa alkoholem

Jastrzębscy policjanci uratowali 37-latkę, która próbowała targnąć się na swoje życie. Kobieta została odnaleziona przez stróżów prawa na terenie gminy Strumień. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów, udało się uniknąć tragedii, a jastrzębianka trafiła pod opiekę lekarzy.

- W sobotni wieczór mundurowi otrzymali informację dotyczącą kobiety, która chce popełnić samobójstwo. Okazało się, że około godziny 15.00 jastrzębianka wyszła z domu, zabrała samochód i od tej pory nie było z nią żadnego kontaktu. W wyniku czynności operacyjnych stróże prawa ustalili, iż 37-latka najprawdopodobniej przebywa na terenie gminy Strumień. Stróże prawa natychmiast pilnie udali się w ten rejon i rozpoczęli poszukiwania. Na szczęście policjanci już po chwili zauważyli samochód zaparkowany przed jednym z parkingów hotelowych - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Okazało się, że desperatka przebywała w pokoju hotelowym i zażyła medykamenty, popijając alkoholem. Dzięki zdecydowanej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. Przytomna kobieta została przewieziona do szpitala.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

64-latek zaginął lub ukrywa się 64-latek zaginął lub ukrywa się

Zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia Zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
koko28.11.2017 7:26

Welcome RYBNIK !

smolka28.11.2017 0:20

haha Taniej było by w domu !

on27.11.2017 22:08

a ten z Śląskiej zszedł do piwnicy i zadzwonił źe sie wiesza haha myslę źe to był tylko glupi Adam

do Szczeżuja27.11.2017 15:15

Dokładnie , wielki szacun dla tej Pani że nie zawracała gitary służbom pogotowia czy policji i nie wydzwaniała z tekstami że co ona sobie nie zrobi, widać zdrowe podejście kobiety do popełnienia samobójstwa. Wielki autorytet dla innych którzy widzą życie tylko w czarnych barwach.

Szczeżuja27.11.2017 12:33

O, i to jest konkret ! A nie udawanie samobójstwa i dzwonienie na straż miejską