Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
28 listopada 2017

Demolował autobus i chciał zwolnić policjantów z pracy

Demolował autobus i chciał zwolnić policjantów z pracy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy stróże prawa zatrzymali 24-letniego mieszkańca Rybnika, który dewastował autobus miejski. Ponadto rybniczanin znieważył interweniujących policjantów oraz groził, że ich zwolni ze służby. 

Awanturnik trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna z podróży pamięta niewiele, a swoje zachowanie i atak agresji tłumaczył nadmiarem wypitego alkoholu. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w sobotę, w godzinach wieczornych. Policjanci zostali wezwani na interwencję, której powodem był awanturujący się mężczyzna w autobusie miejskim. Po przyjeździe na przystanek autobusowy przy ulicy 11 Listopada, stróże prawa zastali zgłaszającego kierowcę autobusu oraz agresywnego mężczyznę.

- Okazało się, że rybniczanin zniszczył uchwyt od młotka do awaryjnego wybicia szyby oraz kopał po krzesłach. Ponadto wyzywał innych pasażerów, a kiedy ci próbowali go uspokoić zaczął uderzać głową w szybę i w oparcie fotela. Rybniczanin był również agresywny wobec interweniujących policjantów - znieważył ich oraz groził, że ich zwolni ze służby. W rezultacie trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że 24-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2 promile. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty, do których się przyznał, tłumacząc swój atak agresji nadmiarem wypitego alkoholu – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Radio Teheran29.11.2017 8:31

@Raj na ziemi

Racja. Jednak tez nie nalezy wypuszczac a trzymac malpy w rezerwacie.

Raj na ziemi28.11.2017 22:49

Postawić rogatki przy wjeździe do miasta i nie wpuszczać do naszego ogródka chuliganów. Wojska obrony terytorialnej będą miały pożyteczne zajęcie. Szkoły mundurowe także będą miałyby gdzie odbywać praktykę. Będziemy wtedy u siebie i dobrobyt z JSW bo tylko naszych tam zatrudnimy.

BUSOMAT PL28.11.2017 16:12

W autobusie ludzie powinni czuć się bezpiecznie

dorian28.11.2017 13:43

Rybnicka patologia powinna być zamknięta w Rybniku na Gliwickiej, a nie wpuszczana do Jastrzębia.

Barney28.11.2017 12:27

Do Opinia. Tak z całą pewnością masz rację takie zachowanie to jest typowe dla elektoratu POstkomuNowoczesnego KODomity. Czysta patologia.

Aw28.11.2017 11:29

My podatnicy zapłacimy za zniszczenia w autobusie.

apel do radnych28.11.2017 11:18

Rybnik ostatnio przewija się w mediach jeśli chodzi o demolki w Jastrzębiu. Może myślą że tak można i dlatego kara powinna być sroga. Radni na pewno podejmą właściwą decyzję żeby zabezpieczyć bezpieczeństwo mieszkańcom ale i też mieniu naszego miasta.

Pokaż wszystkie opinie (17)