Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
28 listopada 2017

"Kobieta w ciąży na dopalaczach awanturuje się"

"Kobieta w ciąży na dopalaczach awanturuje się"
fot. pixabay

W poniedziałek zdesperowany mężczyzna powiadomił Komendę Miejską Policji, że jego partnerka będąca w zaawansowanej ciąży oraz pod wpływem dopalaczy  awanturuje się. Poprosił mundurowych o pomoc w jej uspokojeniu. 

- Wczoraj około godziny 11:30 policyjny patrol udał się do jednego mieszkań przy ulicy Pomorskiej. Zastał tam kobietę w zaawansowanej ciąży i mężczyznę, między którymi doszło do awantury. Zgłaszający twierdził, że jego partnerka jest pod wpływem dopalaczy. Policjanci nie potwierdzili, żeby była ona pod wpływem środków odurzających. Para nie mieszkała razem i mężczyzna opuścił mieszkanie - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne

Zasnął za kierownicą Zasnął za kierownicą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość29.11.2017 16:24

Do Wera...Matka dostaje do łapy 500+ a nie dziecko i matka dysponuje tymi pieniędzmi a nie dziecko. Dziecko nie sprawdza matkę na co pieniążki wydała, jest pełno wrednych matek że pieniądze dziecka wydają na papierosy i alkohol a dziecku ciągle mówi że nie ma pieniędzy. Z góry przepraszam te dobre i porządne matki.

Wera do Jacka28.11.2017 22:31

A Ty skąd posiadasz takie info? Jakaś bliższa relacja z ta dama ? 500+ jest dla dziecka a nie na dopalacze ani tanie wino !

Jacek28.11.2017 18:42

Ten facet to szuja. Oszukał policjantów oskarżając kobietę o użycie dopalaczy. Zrobił to celowo. Czy policjanci pogłaskali czy oskarżyli?

myszka28.11.2017 18:39

Wymarzona przyszła matka ale 500 + dostanie zal.pl

Gość28.11.2017 16:10

Zdzira jedna...

Do major28.11.2017 15:28

A Ty niby skąd jesteś ?W Jastrzębiu czy w innym mieście dzieje się to samo a może i więcej

Major28.11.2017 14:00

W tym Jastrzebiu coraz więcej niezrównoważonych ludzi.

Pokaż wszystkie opinie (11)