Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
28 listopada 2017

"Kobieta w ciąży na dopalaczach awanturuje się"

"Kobieta w ciąży na dopalaczach awanturuje się"
fot. pixabay

W poniedziałek zdesperowany mężczyzna powiadomił Komendę Miejską Policji, że jego partnerka będąca w zaawansowanej ciąży oraz pod wpływem dopalaczy  awanturuje się. Poprosił mundurowych o pomoc w jej uspokojeniu. 

- Wczoraj około godziny 11:30 policyjny patrol udał się do jednego mieszkań przy ulicy Pomorskiej. Zastał tam kobietę w zaawansowanej ciąży i mężczyznę, między którymi doszło do awantury. Zgłaszający twierdził, że jego partnerka jest pod wpływem dopalaczy. Policjanci nie potwierdzili, żeby była ona pod wpływem środków odurzających. Para nie mieszkała razem i mężczyzna opuścił mieszkanie - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje

"Syn mnie głodzi i zamyka w pokoju" "Syn mnie głodzi i zamyka w pokoju"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość29.11.2017 16:24

Do Wera...Matka dostaje do łapy 500+ a nie dziecko i matka dysponuje tymi pieniędzmi a nie dziecko. Dziecko nie sprawdza matkę na co pieniążki wydała, jest pełno wrednych matek że pieniądze dziecka wydają na papierosy i alkohol a dziecku ciągle mówi że nie ma pieniędzy. Z góry przepraszam te dobre i porządne matki.

Wera do Jacka28.11.2017 22:31

A Ty skąd posiadasz takie info? Jakaś bliższa relacja z ta dama ? 500+ jest dla dziecka a nie na dopalacze ani tanie wino !

Jacek28.11.2017 18:42

Ten facet to szuja. Oszukał policjantów oskarżając kobietę o użycie dopalaczy. Zrobił to celowo. Czy policjanci pogłaskali czy oskarżyli?

myszka28.11.2017 18:39

Wymarzona przyszła matka ale 500 + dostanie zal.pl

Gość28.11.2017 16:10

Zdzira jedna...

Do major28.11.2017 15:28

A Ty niby skąd jesteś ?W Jastrzębiu czy w innym mieście dzieje się to samo a może i więcej

Major28.11.2017 14:00

W tym Jastrzebiu coraz więcej niezrównoważonych ludzi.

Pokaż wszystkie opinie (11)