Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
28 listopada 2017

Niepełnosprawny na wózku uderzył w znak drogowy

Niepełnosprawny na wózku uderzył w znak drogowy
fot. pixabay

We wtorek na ulicy Rybnickiej niepełnosprawny poruszający się na wózku inwalidzkim uderzył w znak drogowy. Rozłączyło mu się elektryczne zasilanie wózka, gdyby nie pomoc przechodnia i policji, trudno by było mu wrócić do domu 

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ulicy Rybnickiej. Stróże prawa zostali powiadomieni przez przypadkowego świadka o niepełnosprawnym mężczyźnie na wózku inwalidzkim, który miał wjechać do rowu.

- Policjanci z jastrzębskiej patrolówki pojechali w rejon ronda Ostaszewskiego. Okazało się, że 41-letni człowiek na wózku inwalidzkim został oślepiony przez światła jadących samochodów i uderzył w znak drogowy. W efekcie rozłączyło mu się elektryczne zasilanie wózka. Stróże prawa pomogli jastrzębianinowi, dzięki czemu bezpiecznie trafił on do domu – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci przypominają, by - mimo codziennego pośpiechu - zwracać uwagę na osoby, które potrzebują naszej pomocy. To może być drobna przysługa, która dla chorej osoby znaczy bardzo dużo.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bazgrał po ścianach  i zatrzymał go policjant Bazgrał po ścianach i zatrzymał go policjant

W kopalni JSW strop zawalił się na górników W kopalni JSW strop zawalił się na górników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Do bf29.11.2017 1:55

Żadne odkrycie. Wszystkie seboc-ie na nich głosują !

bf28.11.2017 19:55

To juz widac za kim seboc głosuje w wyborach... po kilku poprzednich komentarzach spodziewałem sie ubytów w głowie, ale teraz juz wszystko jasne. Seboc zycze rychłego powrotu do zdrowia

Barbarka28.11.2017 18:57

SEBOC masz poczucie humoru...

seboc28.11.2017 16:26

Dobrze że nie w brzozę bo skutki mogły by być oplakane !

Gość28.11.2017 13:53

Musi biedak w tak nieprzyjaznym niepelnosprawnym miejscu zyc.