Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
28 listopada 2017

Niepełnosprawny na wózku uderzył w znak drogowy

Niepełnosprawny na wózku uderzył w znak drogowy
fot. pixabay

We wtorek na ulicy Rybnickiej niepełnosprawny poruszający się na wózku inwalidzkim uderzył w znak drogowy. Rozłączyło mu się elektryczne zasilanie wózka, gdyby nie pomoc przechodnia i policji, trudno by było mu wrócić do domu 

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ulicy Rybnickiej. Stróże prawa zostali powiadomieni przez przypadkowego świadka o niepełnosprawnym mężczyźnie na wózku inwalidzkim, który miał wjechać do rowu.

- Policjanci z jastrzębskiej patrolówki pojechali w rejon ronda Ostaszewskiego. Okazało się, że 41-letni człowiek na wózku inwalidzkim został oślepiony przez światła jadących samochodów i uderzył w znak drogowy. W efekcie rozłączyło mu się elektryczne zasilanie wózka. Stróże prawa pomogli jastrzębianinowi, dzięki czemu bezpiecznie trafił on do domu – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci przypominają, by - mimo codziennego pośpiechu - zwracać uwagę na osoby, które potrzebują naszej pomocy. To może być drobna przysługa, która dla chorej osoby znaczy bardzo dużo.

 

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Karambol na Cieszyńskiej przez... otwarte drzwi Karambol na Cieszyńskiej przez... otwarte drzwi

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Do bf29.11.2017 1:55

Żadne odkrycie. Wszystkie seboc-ie na nich głosują !

bf28.11.2017 19:55

To juz widac za kim seboc głosuje w wyborach... po kilku poprzednich komentarzach spodziewałem sie ubytów w głowie, ale teraz juz wszystko jasne. Seboc zycze rychłego powrotu do zdrowia

Barbarka28.11.2017 18:57

SEBOC masz poczucie humoru...

seboc28.11.2017 16:26

Dobrze że nie w brzozę bo skutki mogły by być oplakane !

Gość28.11.2017 13:53

Musi biedak w tak nieprzyjaznym niepelnosprawnym miejscu zyc.