Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
29 listopada 2017

Zobacz jak wziąć udział w WOŚP i zostać wolontariuszem

Zobacz jak wziąć udział w WOŚP i zostać wolontariuszem
fot. WOŚP

To już ta chwila, kiedy osoby chcące zostać wolontariuszami w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy mogą się zgłaszać. Orkiestra w tym roku zagra 14 stycznia, a więc najwyższy czas, aby zasilić jej szeregi. 

Pieniądze z wielkiej zbiórki WOŚP będą zbierane na leczenie noworodków.

- W najbliższym finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych. Wybór celu finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować - mówi Jurek Owsiak, prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

Chętni jastrzębianie, którzy chcą zostać wolontariuszami WOŚP mogą zapisywać się w siedzibie sztabu - Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Śląska 6), od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel.: 501 195 733.  Zapisy trwają do dnia 15 grudnia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dołącz do grona wolontariuszy WOŚP Dołącz do grona wolontariuszy WOŚP

WOŚP w Jastrzębiu ogłasza nabór wolontariuszy WOŚP w Jastrzębiu ogłasza nabór wolontariuszy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
viktor01.12.2017 22:55

To już. 26 Finał. Kolejny raz na szyi zawieszę identyfikator i będę zbierał. Moje dziecko żyje bo w porę szpital dostał nowoczesne inkubatory.

mobi30.11.2017 22:30

owsiak pokaz z czego zyjesz

Gość29.11.2017 9:01

Brawo Jastrzębie. WOŚP zagra u nas!

Gość29.11.2017 7:34

A niech się utrzymuje, grunt że innym dziecom pomaga ty pisuarze bez mózgu

\\29.11.2017 7:22

Już jeden ........ nie mógł wytrzymać, żeby trochę jadu upuścić.

........29.11.2017 7:15

Z czego pan się utrzymuje ? .... z pieniędzy zbieranych przez dzieci na mrozie.