Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
Antończyk
29 listopada 2017

Policja przejęła 5 litrów lewego spirytusu i papierosy

Policja przejęła 5 litrów lewego spirytusu i papierosy
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci jastrzębskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali mężczyznę, który przetrzymywał w swoim mieszkaniu spirytus niewiadomego pochodzenia oraz znaczną ilość wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy. 

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jastrzębskiej komendy zatrzymali 57-latka, która w swoim mieszkaniu posiadał krajankę tytoniową oraz ponad 3 tys. papierosów bez polskich znaków akcyzy.

-  W trakcie przeszukania garażu, śledczy zabezpieczyli także ponad 5 litrów spirytusu niewiadomego pochodzenia. Według ustaleń policjantów, straty Skarbu Państwa z tytułu uszczuplenia podatku akcyzowego wynoszą około 15 tys. złotych. W związku z popełnionym czynem, mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat więzienia i wysoka kara finansowa - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Oko30.11.2017 9:50

Wielkopolska 109 blok tam dowożą na telefon spyrytus

dałud30.11.2017 7:49

ewidentnie na własny użytek

odi29.11.2017 14:29

Uważam, ze dzielnicowi słabo pracują, bo nie wiedzą co dzieje się na ich rewirze. Na Krakowskiej 3 punkty dilerki i nic. Czekają aż mieszkańcy przyniosą próbki, rzucą gotowy raport na biurko plus kupujących i sprzedających z imienia i nazwiska. Jakieś działania operacyjne nic. Jak spadł śnieg to już nic nie załatwimy, czekamy do wiosny. Mieszkańcy mają już dość.

mikser29.11.2017 13:50

a na Miodowej rozlewnia pracuje pełna parą...tym się nikt nie interesuje...

Pancerżaba29.11.2017 12:53

Szykują się do zamkniętych sklepów w niedziele?

Do gosc z 11:3529.11.2017 12:29

Zaproponuj inne rozwiązanie. Chyba to tobie zabrali, albo się tego obawiasz. Można dotrzeć do każdego chwalącego się takimi zapasami i go poprosić o pokazanie skrytek. Ci, którzy dotrą nie muszą być policjantami.

gosc 29.11.2017 11:35

pelen sukces, brawo policja!!!te wasze ostatnio rozwiazane sprawy to wydaje mi sie jakbym byl w monty paytonie....

Pokaż wszystkie opinie (9)