Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
29 listopada 2017

Policja przejęła 5 litrów lewego spirytusu i papierosy

Policja przejęła 5 litrów lewego spirytusu i papierosy
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci jastrzębskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali mężczyznę, który przetrzymywał w swoim mieszkaniu spirytus niewiadomego pochodzenia oraz znaczną ilość wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy. 

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jastrzębskiej komendy zatrzymali 57-latka, która w swoim mieszkaniu posiadał krajankę tytoniową oraz ponad 3 tys. papierosów bez polskich znaków akcyzy.

-  W trakcie przeszukania garażu, śledczy zabezpieczyli także ponad 5 litrów spirytusu niewiadomego pochodzenia. Według ustaleń policjantów, straty Skarbu Państwa z tytułu uszczuplenia podatku akcyzowego wynoszą około 15 tys. złotych. W związku z popełnionym czynem, mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat więzienia i wysoka kara finansowa - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków

10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie 10-latek uciekł z domu. Znaleziono go na basenie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Oko30.11.2017 9:50

Wielkopolska 109 blok tam dowożą na telefon spyrytus

dałud30.11.2017 7:49

ewidentnie na własny użytek

odi29.11.2017 14:29

Uważam, ze dzielnicowi słabo pracują, bo nie wiedzą co dzieje się na ich rewirze. Na Krakowskiej 3 punkty dilerki i nic. Czekają aż mieszkańcy przyniosą próbki, rzucą gotowy raport na biurko plus kupujących i sprzedających z imienia i nazwiska. Jakieś działania operacyjne nic. Jak spadł śnieg to już nic nie załatwimy, czekamy do wiosny. Mieszkańcy mają już dość.

mikser29.11.2017 13:50

a na Miodowej rozlewnia pracuje pełna parą...tym się nikt nie interesuje...

Pancerżaba29.11.2017 12:53

Szykują się do zamkniętych sklepów w niedziele?

Do gosc z 11:3529.11.2017 12:29

Zaproponuj inne rozwiązanie. Chyba to tobie zabrali, albo się tego obawiasz. Można dotrzeć do każdego chwalącego się takimi zapasami i go poprosić o pokazanie skrytek. Ci, którzy dotrą nie muszą być policjantami.

gosc 29.11.2017 11:35

pelen sukces, brawo policja!!!te wasze ostatnio rozwiazane sprawy to wydaje mi sie jakbym byl w monty paytonie....

Pokaż wszystkie opinie (9)