Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
29 listopada 2017

Wypłacą 500 zł premii na rękę przed końcem roku

Wypłacą 500 zł premii na rękę przed końcem roku
fot. pixabay

Pracownicy samorządowi - urzędnicy, pracownicy obsługi szkół i innych placówek miejskich, mają szansę otrzymać jeszcze w tym roku 500 zł premii. 

Premia ma być wypłacona jeszcze w tym roku. Pod warunkiem, że Rada Miasta przegłosuję uchwałę w tej sprawie podczas listopadowego posiedzenia, w czwartek. Premie byłaby przeznaczona dla ok. 1600 osób niebędących nauczycielami. Podczas posiedzenia Komisji Skarbu poinformowano, że 500 zł to kwota uśredniona. O tym, jaką konkretną wysokość otrzymają pracownicy zależeć ma od ich bezpośrednich przełożonych. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Więcej pieniędzy dla górników? Więcej pieniędzy dla górników?

Marszałek województwa trzeci raz przesuwa termin Marszałek województwa trzeci raz przesuwa termin

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
Miki11.12.2017 18:08

Bardzo dobrze! Nowy dodatek urzędas 500+

Thyra11.12.2017 18:03

Skoro niektórzy tak zazdroszczą darmozjadom urzednikom, proszę startować w konkursach, bo jakoś chętnych do pracy za te bajońskie sumy brak! A co rusz są ogłaszane nabory! Przykre, że wiele osob nie ma żadnego szacunku do drugiego człowieka. Takie mamy pokolenie JP2

nieznany04.12.2017 22:05

do Śmiech na sali Skoro tak mało zarabiają to dlaczego tak się pchają na "ciepłe posadki"?

Śmiech na sali04.12.2017 14:09

Hahaha w zeszłym roku trzy tysiące na rękę? Chyba razem z wypłatą i wypłaconymi nadogdzinami - chociaż nawet nie wiem, czy mi to do trójki dobiło :) takie macie pojęcie o zarobkach i pracy urzędników, ze głowa mała. Zobaczcie ile ludzi zwolniło się w ciągu tego roku z tego jakże cudownego urzędu, pełnego mobbingu i nepotyzmu, gdzie ludzie bez ?naczelnik/kierownik? przed nazwiskiem zarabiają po 1600 zł ....

gość02.12.2017 14:05

Bardzo dobrze, że otrzymają premię. Zarabiają niewiele, dlatego przyda się na święta. Brawo Pani Prezydent!

Gość01.12.2017 16:14

Nie fanzol głupot. Pracownicy Dostaną po 500 zł ale z FUNDUSZU SOCJALNEGO na tzw."karpia Wiadomo, że za chwilę święta i niedługo wybory.Jest to nowość, tak kupuje się głosy pracowników. Pracownicy premie w ubiegłym roku dostali z okazji świąt średnio na rękę około TRZY tysiące złotych. W tym roku dostaną więcej!!!

do maryśka 30.11.2017 21:02

Bo Polacy to zawistne dziadygi

Pokaż wszystkie opinie (35)