Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 listopada 2017

Zatrzymano dilera. Miał w domu 400 porcji narkotyków

Zatrzymano dilera. Miał w domu 400 porcji narkotyków
fot. KMP Jastrzębie

Kryminalni zatrzymali 23-latniego dilera narkotykowego. Miał przy sobie 300 porcji marihuany i 100 haszyszu. Sąd wydał nakaz aresztowania na trzy miesiące. 

Zatrzymanie 23-latka to efekt intensywnej pracy operacyjnej kryminalnych z Zespołu do walki z Przestępczością Narkotykową jastrzębskiej komendy. W mieszkaniu mężczyzny, znajdującego się przy ulicy Wielkopolskiej, stróże prawa znaleźli blisko 300 porcji marihuany oraz 100 haszyszu.

- Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania oraz udzielania środków odurzających. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, gdzie będzie oczekiwał na proces. Za to przestępstwo grozi do 10 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Gość03.12.2017 21:20

Zwracamy się do wszystkich instytucji o zrobienie porządku z pianymi, agresywnymi ćpunami , którzy sterczą pod klatkami 7 i 15 Mieszkańcy ulicy Krakowskiej mają dość handlu prochami przez 24 godziny, chamowatych ćpunów którzy schodzą się z całego Jastrzębia i okolicznych miejscowości. Ci ludzie są na głodzie i pod wpływem alkoholu. Czekamy.

Gość02.12.2017 21:57

Patryk B. każdy wie że jesteś zwykłym menelem który zaopatrza w dopalacze innych meneli ze Śląskiej i okolic. Ze mnie takiego nie zrobisz.

Jp02.12.2017 12:44

Patryk B.... nie handluje dopalaczami jak bys nuie wiedzial a ty latasszz kolo komendy po bimber allkoliku i zglos sie na jakas terapie bo juz mnie telewizja straszyles Pania prezydent Opieka a jestesm zwyklym Frajeremmmm

doświadczony02.12.2017 11:05

Złapany diler powinien być skierowany do ośrodka w którym się "leczy" beznadziejne przypadki tych, którzy przedawkowali ale przeżyli. Opieka nad takimi "roślinkami" pokazuje skutki działania cwaniaków, którzy chcą się dorobić na czyimś nieszczęściu. Żadna kara więzienia nic nie da. Pod celą można się nauczyć wszystkiego prócz szacunku do innych. Tam staje się zwykłym cwelem bez względu na to czy się grypsuje czy nie.

Gość02.12.2017 8:54

Don żułan, narkotyki też zabijają, tylko powoli, czyli diler też jest mordercą.

don żułan01.12.2017 11:09

Peowski wymiar sprawoedliwości jeszcze widać działa. Chłop za troche palenia może dostać 10 lat, a morderca DJ-a, Adrian S. może wyjdzie po 6 latach za dobre sprawowanie. Brawo wy!

Dejwid01.12.2017 9:49

Rudego złopoli?

Pokaż wszystkie opinie (22)