Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
1 grudnia 2017

Mężczyzna groził, że ją zabije. Odwieźli go do psychiatryka

Mężczyzna groził, że ją zabije. Odwieźli go do psychiatryka
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek około godziny 15:00 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju zadzwoniła zdenerwowana kobieta. Prosiła o pomoc w obawie przed szwagrem. 

Kobieta poinformowała oficera dyżurnego, że szwagier groził jej oraz pozostałym członkom rodziny śmiercią. Była pełna obaw o swoje dziecko. Jej niepokój był tym bardziej większy, ponieważ mężczyzna leczył się psychiatrycznie i zdarzyło mu się zażywać dopalacze.

- Ne miejsce, czyli do mieszkania przy ulicy Wrocławskiej udał się policyjny patrol, który wezwał pogotowie ratunkowe. Lekarz zdecydowali o odwiezieniu mężczyzny do szpitala psychiatrycznego w Rybniku, gdzie został zatrzymany na hospitalizację - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Janusz 02.12.2017 14:05

Rybnik wita i pozdrawia przyjaciół!

do lider02.12.2017 12:14

Pewnie jakiś upośledzony jak ty , ty nie masz ani rozumu ani pieniędzy bo sąd masz mieć pieniądze skoro nie masz rozumu.

lider02.12.2017 10:52

Pewnie jakis górnik nie należy im dawać za dużo pieniędzy bo to bez rozumu.

Jaruzelski02.12.2017 6:47

Barbórke dostał takich będzie więcej

Ma01.12.2017 21:05

Faceci w Jastrzebiu to mają coraz bardziej zryte berety.