Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
4 grudnia 2017

Mężczyzna pociął się nożem

Mężczyzna pociął się nożem
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci z jastrzębskiej drogówki uratowali 50-latka, który próbował targnąć się na swoje życie. Stróże prawa siłowo weszli do pomieszczenia budynku, w którym przebywał mężczyzna. Posiadał rany cięte klatki piersiowej.

W niedzielę, tuż przed godziną 22.00 mundurowi otrzymali informację dotyczącą mężczyzny, który chce popełnić samobójstwo. Z ustaleń interweniujących policjantów wynikało, że jastrzębianin przebywa w jednym z pomieszczeń w budynku przy ulicy Jana Pawła II.

- W związku z realnym zagrożeniem dla życia i zdrowia mężczyzny, stróże prawa podjęli decyzję o siłowym wejściu do budynku. Okazało się, że mieszkaniec Jastrzębia przebywał w pomieszczeniach piwnicznych i posiadał już rany cięte klatki piersiowej. Mundurowi natychmiast udzielili pomocy desperatowi. Dzięki zdecydowanej reakcji policjantów nie doszło do tragedii informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianin chciał popełnić samobójstwo Jastrzębianin chciał popełnić samobójstwo

Znaleziono martwą kobietę przy ulicy Szkolnej Znaleziono martwą kobietę przy ulicy Szkolnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
seboc05.12.2017 19:07

a mi nie chcą dać a ja bym chciał. Poszedł bym do kasyna i wrzucił wszystko w automat. TZW zaszalał bym. Albo Harcerska ;) Club

Do Barbara 05.12.2017 6:54

Już wpłacają imnie już na kącie 10000 zł

hejk05.12.2017 0:21

No, co za wspaniała sprawa, że ci chłopcy w za szerokich mundurkach uratowali gościa, który doświadczył załamania nerwowego. Jeszcze wspanialszą rzeczą jest to, że obwieścili to światu: "psze pani, ten pan siem ciol, a ja go uratowałem, psze pani!!!"
Pogłaskać te dzieci po główce i podziękować!

Do sceptyk04.12.2017 21:54

A ty do której grupy należysz?

smolka04.12.2017 21:37

Za moje pieniądze i za moje podatki (przypuszczam że bezrobotny) teraz będą go leczyć i żywić. ! Takie osoby bezwzględnie powinni zapłacić za akcję policji, pogotowia !

Ma04.12.2017 18:34

Do don żułan. Witaj w grupie bezmózgowców, bo każdy sadzi według siebie.
Do sceptyk, podzielam twój pogląd. Rybnik czeka na takich z przekrzywioną psychiką. leczyc sie ludzie, leczyć!

Barbarka04.12.2017 17:12

Nie dostał 10000,bo jeszcze nie wypłacili...

Pokaż wszystkie opinie (11)