Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
5 grudnia 2017

Miasto wybuduje nowe mieszkania

Miasto wybuduje nowe mieszkania
fot. UM Jastrzębie

Na ulicy Gagarina powstaną nowe lokale socjalne. Ogłoszony został przetarg na przebudowę istniejącego już budynku przy tej ulicy, na potrzeby budownictwa socjalnego.  

W ramach zadania określonego w przetargu, będzie wykonana przebudowa i nadbudowa zdegradowanego budynku socjalnego przy ulicy Gagarina 116 wraz z zagospodarowaniem terenu. Szczegółowe elementy to miedzy innymi roboty rozbiórkowe, nadbudowa dwóch kondygnacji, wzmocnienie fundamentów  i istniejących stropów, wymiana stolarki okiennej, termomodernizacja. W skład zagospodarowania terenu wchodzi między innymi budowa miejsc parkingowych, w tym dla osób niepełnosprawnych, budowa placu zabaw, boiska, chodnika.

Prace przewiduje się od stycznia 2018 do listopada 2018. Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wyniesie ono nie więcej niż 3.836.989, 81 zł brutto. Zgłoszenia można składać do 14 grudnia w Miejskim Zarządzie Nieruchomości  w Jastrzębiu-Zdroju, ul. 1 Maja 55, Dział Logistyki. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstanie strefa relaksu przy ul. Gagarina? Powstanie strefa relaksu przy ul. Gagarina?

"Pomocy! Sąsiad chciał mnie zgwałcić" "Pomocy! Sąsiad chciał mnie zgwałcić"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Dżola z Opola05.02.2019 10:57

Drodzy jastrzębianie, sami sobie zgotowaliście taki los. Na dotychczasową politykę słabej figury wydaliście przyzwolenie i to w pierwszej turze. Trzeba więc być konsekwentnym i już rezerwować miejsca na kolejne Międzynarodowe Forum Gospodarcze, gdzie będzie zaprezentowany wybitny projekt innowacyjny "Ławeczka 2.0".

gosc03.02.2018 18:54

Przenieść dłużników do kontenerów. Szkoda dla nich nowych mieszkań!

Janosik03.02.2018 17:59

Lokatorzy trzech bloków obok tego budynku - ul. Gagarina - zalegają Miastu ponad 12 milionów zł, a Miasto znowu lekką rączką szasta naszymi podatkami i buduje kolejne super mieszkania dla osób, które udają samotnie wychowujące dzieci, kłamią żyją na koszt Miasta przy przyzwoleniu pracowników pani prezydent.

Leszek06.12.2017 11:07

W Jastrzębiu żyją ludzie bez serca.
Mieszkania socjalne nie są dla bezdomnych.

do miasta06.12.2017 9:08

Co to za komuna?Wara od moich podatków!

on05.12.2017 22:40

kontenery bym im postawił bo oni na nic lepszego nie zasluguja osraja oszczaja gdzie popadnie , lebry beda miec nowe , wy jesteście jak Merkel , ludziom zabierze a gadzinie da

Jj05.12.2017 17:08

Niech sie zlapia roboty jebane nieroby to nie bedzie trzeba im budowac socjalu. I tak beda se zyc na nasz koszt. Wiecej mieszkan do zadluzenia

Pokaż wszystkie opinie (18)