Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°13°
Best Fit
5 grudnia 2017

Spotkaj się ze świętym Mikołajem

Spotkaj się ze świętym Mikołajem
fot. pixabay

To Już niedługo, kiedy święty Mikołaj odwiedza, tych, którzy zasłużyli na prezenty. Można też się z nim spotkać w kinie „Centrum”, na lodowisku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej czy nawet na basenie Laguna. 

Popołudnie pełne mikołajkowych niespodzianek i zabaw oraz spotkanie z Mikołajem, który podaruje każdemu dziecku upominek to wszystko czekać będzie 6 grudnia w kinie Centrum. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00. W programie: spektakl Teatru Nikoli Koncert Świętych Mikołajów”, pokaz tańca irlandzkiego w wykonaniu zespołu „Cailins” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu-Zdroju, malowanie twarzy, spotkanie z prawdziwym Mikołajem oraz jego pomocnikami, upominki dla dzieci od Mikołaja. Bilety w cenie 12 zł.

Także w Miejskiej Bibliotece Publicznej będzie można spotkać się ze świętym Mikołajem w dniu 6 grudnia, w godz. 16-18. Przewidziano przedstawienie teatralne i warsztaty plastyczne - „W pracowni świętych elefów”.

Na basenie „Laguna” również przygotowano imprezę mikołajkową w dniu 6 grudnia. Będzie to aerobik w wodzie w świątecznych rytmach. Do wygrania nagrody! Początek o godzinie 18, wejściówka 15 zł.

Tańce, konkursy, quizy, warsztaty świąteczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie 9 grudnia czekać będą na lodowisku Jastor. Wspólna zabawa odbędzie się w godzinach od 16.00 do 18.00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na OWN już nie tylko kiełbaski i piwo. Teraz króluje kino! Na OWN już nie tylko kiełbaski i piwo. Teraz króluje kino!

Kino plenerowe powraca. Tym razem na OWN Kino plenerowe powraca. Tym razem na OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!