Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 grudnia 2017

Spotkaj się ze świętym Mikołajem

Spotkaj się ze świętym Mikołajem
fot. pixabay

To Już niedługo, kiedy święty Mikołaj odwiedza, tych, którzy zasłużyli na prezenty. Można też się z nim spotkać w kinie „Centrum”, na lodowisku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej czy nawet na basenie Laguna. 

Popołudnie pełne mikołajkowych niespodzianek i zabaw oraz spotkanie z Mikołajem, który podaruje każdemu dziecku upominek to wszystko czekać będzie 6 grudnia w kinie Centrum. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00. W programie: spektakl Teatru Nikoli Koncert Świętych Mikołajów”, pokaz tańca irlandzkiego w wykonaniu zespołu „Cailins” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu-Zdroju, malowanie twarzy, spotkanie z prawdziwym Mikołajem oraz jego pomocnikami, upominki dla dzieci od Mikołaja. Bilety w cenie 12 zł.

Także w Miejskiej Bibliotece Publicznej będzie można spotkać się ze świętym Mikołajem w dniu 6 grudnia, w godz. 16-18. Przewidziano przedstawienie teatralne i warsztaty plastyczne - „W pracowni świętych elefów”.

Na basenie „Laguna” również przygotowano imprezę mikołajkową w dniu 6 grudnia. Będzie to aerobik w wodzie w świątecznych rytmach. Do wygrania nagrody! Początek o godzinie 18, wejściówka 15 zł.

Tańce, konkursy, quizy, warsztaty świąteczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie 9 grudnia czekać będą na lodowisku Jastor. Wspólna zabawa odbędzie się w godzinach od 16.00 do 18.00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video) Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!