Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
6 grudnia 2017

Kolejny amator narkotyków zatrzymany podczas kontroli drogowej

Kolejny amator narkotyków zatrzymany podczas kontroli drogowej

Kryminalni zatrzymali kolejnego posiadacza narkotyków. Tym razem w ręce policjantów wpadł 20-letni jastrzębianin, który posiadał przy sobie marihuanę. 

- We wtorek, około godziny 17.00 na ulicy Szkolnej, kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mercedes. W trakcie kontroli, pasażer samochodu zachowywał się nerwowo. Okazało się, że 20-letni jastrzębianin posiadał przy sobie marihuanę. Śledczy zabezpieczyli substancję, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Los zatrzymanego mężczyzny leży w rękach sądu. Przypominamy, że posiadanie nawet niewielkiej ilości środków odurzających jest w naszym kraju zabronione karą nawet trzyletniego pobytu w więzieniu.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Erna21.12.2017 13:15

I bardzo dobrze...zakmnąć całą tą patole!

Gość07.12.2017 9:15

Dobrze, że nie sprawdzają zaplecza knajp.

Komendant06.12.2017 17:39

@Gość: Zgłoszenie przyjęte, wysyłam patrol. Dziękujemy za obywatelską postawę.

Gość06.12.2017 17:04

Mieszkańcy Krakowskiej bloku 5-15 proszą wszystkie instytucje o likwidację 2wóch punktów. Mamy tu handel 24h prochami. Piane, agresywne ćpuny ze wszystkich okolic sterczą pod klatką. Prosimy o interwencję nim nie będzie za późno.

Propozycja06.12.2017 9:42

Trzy lata pracy w ośrodkach, szpitalach gdzie przebywają "roślinki" których zniszczyły narkotyki. To jeden sposób na pokazanie jakie mogą być skutki używania dowolnych środków odurzających. Ci, którzy zaczynają palą marychę bo to "prawie nieszkodliwe narkotyki". Tak twierdzi niezbyt rozgarnięty podpisujący się "oko proroka". Czy on też pali trawkę?

Janusz06.12.2017 9:33

Nie ma znaczenia ile. Jest nielegalne i tyle!!

Oko proroka06.12.2017 9:14

Prawie nieszkodliwe narkotyki kto wymyśla takie bzdety

Pokaż wszystkie opinie (10)