Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
6 grudnia 2017

Żona pobiła męża? Jastrzębskie problemy małżeńskie

Żona pobiła męża? Jastrzębskie problemy małżeńskie
fot. KMP Jastrzębie

We wtorek w godzinach porannych mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju powiadomił Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju o tym, że został pobity przez żonę. 

- Przybyły na miejsce patrol policji stwierdził wzajemne naruszenie nietykalności cielesnej pomiędzy mężem i żoną. Mężczyzna przyszedł do mieszkania, w którym już nie mieszka, chcąc zabrać swoje rzeczy. Na tym tle pomiędzy małżonkami doszło do kłótni. Zgłaszający opuścił lokal i przewrócił się przed klatką schodową na oblodzonym chodniku. Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego nie stwierdził żadnych obrażeń, jednak ze względu na problemy kardiologiczne mężczyznę przewieziono do szpitala - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Wnuczek (znowu) zaatakował Uwaga! Wnuczek (znowu) zaatakował

Ukradł kobiecie portfel z tysiącem złotych Ukradł kobiecie portfel z tysiącem złotych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
smolka10.12.2017 20:57

Wielkopolska uwaga na wąwóz można dostać całym workiem w głowę ze śmieciami !!

appp07.12.2017 14:54

Kaszubska centrum też swinie mieszkają butelki z piwa i puszki nagminnie lądują pod oknami

Spacerek07.12.2017 10:46

Chodzę na długie spacery w dzień i wieczorem. Widziałem nie raz kto wyrzuca z balkonu jakieś śmieci. Mogę wskazać balkony.

do kasztan06.12.2017 22:43

rzecz należy nazywać po imieniu żeby zwalczać patologię. Łatwiej takiemu świniakowi obyć mordę niż zgłosić na policje, straż miejską czy 112. Ten ostatni numer nie nadaje się do pomocy. Wypytują tam o bzdury a jak przyjedzie pogotowie lub policja to nadal nie wiedzą o co chodzi. Miałem nieprzyjemność to sprawdzić.

wiesiek 06.12.2017 21:20

Zdarzenie z Bogoczowca. Patologia...

kasztan06.12.2017 20:22

No ale wydarzenie, że też trzeba o tym pisać na łamach. Zgadzam się z poniższym komentarzem " świniaki" trzeba napiętnować i nie akceptować chlewu.

Sygnalista06.12.2017 16:57

Na turystycznej powiadasz to ten gruby związkowiec bo karczmie mi zostało to wywala

Pokaż wszystkie opinie (19)