Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
6 grudnia 2017

Paliło się mieszkanie przy ulicy Warmińskiej

Paliło się mieszkanie przy ulicy Warmińskiej
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

We wtorek około godziny 15:00 lokatorzy bloku znajdującego się przy ulicy Warmińskiej powiadomili straż pożarną o pożarze w jednym z mieszkań. 

- Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili duże zadymienie. Jak się okazało przyczyną tego była przypalona potrawa, która znajdowała się na piecu. Lokatorowi mieszkania została udzielona pomoc przedmedyczna, ponieważ podtruł się gazami pożarowymi. Następnie poszkodowanego przejęło ratownictwo medyczne - informuje kapitan Daniel Lebioda z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji

Pożar hali przemysłowej. Ewakuowano 161 osób Pożar hali przemysłowej. Ewakuowano 161 osób

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
ławka07.12.2017 11:54

Siedzieć to możecie w domu a nie na ławkach , nie macie co robić to się rozbierzcie i pilnujcie ubrania , a ławki zostawcie w spokoju.

porządny07.12.2017 10:14

Trawa jest po to żeby po niej chodzić. Tylko w PRL nie wolno było chodzić a po trawie. Za to można było dostać mandat. W cywilizowanych krajach zbiera się kupy po psach. I to jest naturalne zachowanie. Nikt z tego nie robi sensacji. Jest sensacja gdy ktoś nie zabierze śladów po swym psie. każdy idący z psem ma przy sobie jednorazowe rękawiczki i woreczki. Ławki są po to żeby na nich siedzieć.
Nikt też nie wyrzuca śmieci, żywności, puszek i butelek po piwie. To robią zwykłe świnie upodobnione do ludzi. Takich trzeba przedstawiać publicznie i zmuszać do wyprowadzki z bloku.

siedzący na ławkach w parku 07.12.2017 9:51

do 06.12.2017 15:04


Dzieci też mają zjeżdżać w zimę na sankach po chodniku ? hmmm czego CIĘ uczyli w tej szkole . Może się wróć jeszcze do szkoły podstawowej albo nawet do przedszkola bo dzieci w przedszkolu się uczy , że w zimę zjeżdża się z górki na sankach lun innych plastikach .

siedzący na ławkach w parku 07.12.2017 9:08

A kto powiedział ,że nie wolno siedzieć na ławkach w zimę ? Czy to już jest w tym, kraju zabronione przez PISowskie czy PIESowskie władze ? Ludzie opamiętajcie się gdzie Wy żyjecie czy w ogóle macie coś pod kopułą tzw. głową .

Gość06.12.2017 18:52

Mieszkaniec bloku raczej ogląda TVPis i drze morde na swoją rodzinę

do mieszkaniec bloku06.12.2017 17:40

W zimie na ławkach się nie siedzi , siedż w domu kup sobie piwo z biedronki i ogladaj tvn

mieszkaniec bloku06.12.2017 15:46

Pies wali kupsko tam gdzie chodzi jego opiekun, a JA nie napisałem tego, że się chodzi po trawnikach ale to WSZYSTKO się wdycha. Nawet usiąść na ławce się da bo czuć wszędzie kupsko pieska bo właściciel /opiekun nie posprzątał po swoim kochanym pupilku.

Pokaż wszystkie opinie (13)