Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
7 grudnia 2017

Mikołaj i jego pomocnicy odwiedzili Przedszkole Specjalne

  • Mikołaj i jego pomocnicy odwiedzili Przedszkole Specjalne
  • Mikołaj i jego pomocnicy odwiedzili Przedszkole Specjalne
  • Mikołaj i jego pomocnicy odwiedzili Przedszkole Specjalne
  • Mikołaj i jego pomocnicy odwiedzili Przedszkole Specjalne
Więcej zdjęć:

W tym roku Mikołaj z licznym gronem pomocników odwiedził Przedszkole Specjalne w Jastrzębiu-Zdroju. Dzieci otrzymały pełen worek paczek i były bardzo zadowolone z odwiedzin gościa. 

Do Przedszkola Specjalnego w Jastrzębiu-Zdroju, jak co roku przyjechał święty Mikołaj. Wcześniej dzieci zobaczyły bajkę w wykonaniu nauczycieli i w bardzo dobrych humorach oczekiwały na niespodzianki. W tym roku pomocnikami Mikołaja zostały uczennice Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego oraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, którzy pomogli Mikołajowy w przygotowaniu paczek dla dzieci.

Policjanci z okazji Dnia Odblasków rozdali dzieciom nietypowe prezenty.

- Dbając o bezpieczeństwo zwłaszcza najmłodszych pieszych, milusińscy otrzymali opaski odblaskowe, ale również specjalne silikonowe opaski ratunkowe, które spełniają funkcję kontaktową oraz ratunkową. Wszystko po to, aby młodzi uczestnicy ruchu drogowego byli widoczni i bezpieczni na drodze. Spotkanie było bardzo udane i ciekawe, o czym świadczą zadowolone buzie milusińskich – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W pomoc św. Mikołajowi włączyli się również uczniowie LO w Gogołowej, Fundacja Impuls Fabryka Kreatywności, Firma sprzątająca Koniczynka, Marcin Dziadek, Firma cateringowa PRESTIGE, Artur Wagner, Cafeteria Mały Książę, Sajdak Nieruchomości, Góralska Chata Agencja Reklamowa Druczek, Ficek - wykończenia wnętrz i remonty, Poezja Kawiarnia i Dom Przyjęć. 

 

Prezent dla... świętego Mikołaja

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zrozumieć autyzm, czyli "Dopasowani na niebiesko" Zrozumieć autyzm, czyli "Dopasowani na niebiesko"

MOSiR zaprasza na MOSiR zaprasza na "Mikołaja na Lodzie"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
gosc 07.12.2017 21:17

łukasz ostatnio jestes na topie :D