Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 grudnia 2017

Ukrywał się w Hiszpanii, policja wpadła na jego trop

Ukrywał się w Hiszpanii, policja wpadła na jego trop
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci specjalizujący się w poszukiwaniu osób ukrywających wpadli na trop mężczyzny, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w Hiszpanii. Został on zatrzymany i deportowany do kraju. 

Na trop 51-latka wpadli policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jastrzębianin ukrywał się przed organami ścigania od 2014 roku. Kryminalni sprawdzali szczegółowo każdą informację, która mogłaby doprowadzić ich do miejsca pobytu mężczyzny.

-  Przełom w sprawie nastąpił w tym roku, kiedy to okazało się, że mieszkaniec Jastrzębia może mieszkać w Hiszpanii. Potwierdzili to tamtejsi stróże prawa, z którymi jastrzębscy policjanci nawiązali współpracę. 51-latek został już deportowany do polskiego aresztu śledczego i stanie wkrótce przed sądem - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do Radio Teheran08.12.2017 10:49

idź się ''seboc'' lecz

Radio Teheran08.12.2017 10:22

To jest uchodzca z Polski, ktory chcial swoje afrykanskie zwyczaje wprowadzac w Europie.