Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°19°
Eko Okna
8 grudnia 2017

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

  • 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok
  • 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok
  • 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok
Więcej zdjęć:
fot. kb / jastrzebieonline.pl

Robert R., znany trener judo z Jastrzębia-Zdroju został uznany przez Sąd Okręgowy w Gliwicach, Wydział Karny Zamiejscowy w Rybniku za winnego zarzucanych mu czynów - molestowania nieletnich.

Oskarżonemu postawiono dziewięć zarzutów o charakterze seksualnym. Miał się dopuścić molestowania wobec pięciu dziewcząt oraz doprowadzenie do innej czynności seksualnej trzech dziewczyn. Pokrzywdzone nie miały ukończonych 15 lat, a dwie były w wieku od 15-18 lat.

Sąd uznał oskarżonego winnego zarzucanych mu czynów i skazał Roberta R. na łączną karę 6 lat pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

16 medali jastrzębskich karateków 16 medali jastrzębskich karateków

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Gość11.12.2017 6:21

ciekawe, kiedy się wezmą za tego harcerza, co to też tą 15 latkę obracał w Jastrzębiu......

smolka10.12.2017 20:54

teraz aby dostać dziewczynę z pierwszej ręki rezerwacje będzie trzeba prowadzić w wieku 6 lat !

rob do jest10.12.2017 16:38

Dziadek Au hehehe pamiętam gnojka fakt był jakiś nawiedzony

Gość10.12.2017 16:07

Modliszka na dobre osiadła w murach obiektu sportowego MOSIR.Jednego pożarła. .Aktywna nadal.

Gość10.12.2017 1:14

żeby tak księży też skazywali za to samo... Ale to niemożliwe, jedyna kara dla ksiedza to przeniesienie na inną parafią.

jest10.12.2017 1:07

eee ja to pamiętam za komuny, że niejaki Dziadek Au - z Gdańska tu przybył i uczył geografii i plastyki w SP13 (mogę o tym pisać, bo go w Jastrzębiu od dawna nie ma), macał dziewczyny, a chłopaków lał i szarpał za uszy, jednemu nawet naderwał ucho. a do lania miał specjalnie zrobiony długi kijek.
Ledwo 30 lat temu takie były realia...., wtedy było to dozwolone, chociaż nie powiem, że facet był normalny, to był psychol, ale miał mgr, a wtedy w jastrzębskich podstawówkach to była rzadkość i takich dyrektorki to po stopach chciały całować, bo jaśnie pan mgr uczy dzieci robotnicze....
Wyobraźcie sobie teraz belfra, ktory paraduje z metrowym kijem i rozgląda sie komu przylać... Wtedy norma, dziś - kryminał....

gosc10.12.2017 0:44

wystarczy ze takie malolaty sa niezadowolone i poleca do proroka to zaraz im wiara wykorzystuja wymiar sprawiedliwosci dla zniszczenia czlowieka

Pokaż wszystkie opinie (25)