Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
8 grudnia 2017

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

  • 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok
  • 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok
  • 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok
Więcej zdjęć:
fot. kb / jastrzebieonline.pl

Robert R., znany trener judo z Jastrzębia-Zdroju został uznany przez Sąd Okręgowy w Gliwicach, Wydział Karny Zamiejscowy w Rybniku za winnego zarzucanych mu czynów - molestowania nieletnich.

Oskarżonemu postawiono dziewięć zarzutów o charakterze seksualnym. Miał się dopuścić molestowania wobec pięciu dziewcząt oraz doprowadzenie do innej czynności seksualnej trzech dziewczyn. Pokrzywdzone nie miały ukończonych 15 lat, a dwie były w wieku od 15-18 lat.

Sąd uznał oskarżonego winnego zarzucanych mu czynów i skazał Roberta R. na łączną karę 6 lat pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Slobodan Kovač trenerem Jastrzębskiego Węgla Slobodan Kovač trenerem Jastrzębskiego Węgla

Biskupi  o pedofilii: "To się nie może więcej wydarzyć" Biskupi o pedofilii: "To się nie może więcej wydarzyć"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Gość11.12.2017 6:21

ciekawe, kiedy się wezmą za tego harcerza, co to też tą 15 latkę obracał w Jastrzębiu......

smolka10.12.2017 20:54

teraz aby dostać dziewczynę z pierwszej ręki rezerwacje będzie trzeba prowadzić w wieku 6 lat !

rob do jest10.12.2017 16:38

Dziadek Au hehehe pamiętam gnojka fakt był jakiś nawiedzony

Gość10.12.2017 16:07

Modliszka na dobre osiadła w murach obiektu sportowego MOSIR.Jednego pożarła. .Aktywna nadal.

Gość10.12.2017 1:14

żeby tak księży też skazywali za to samo... Ale to niemożliwe, jedyna kara dla ksiedza to przeniesienie na inną parafią.

jest10.12.2017 1:07

eee ja to pamiętam za komuny, że niejaki Dziadek Au - z Gdańska tu przybył i uczył geografii i plastyki w SP13 (mogę o tym pisać, bo go w Jastrzębiu od dawna nie ma), macał dziewczyny, a chłopaków lał i szarpał za uszy, jednemu nawet naderwał ucho. a do lania miał specjalnie zrobiony długi kijek.
Ledwo 30 lat temu takie były realia...., wtedy było to dozwolone, chociaż nie powiem, że facet był normalny, to był psychol, ale miał mgr, a wtedy w jastrzębskich podstawówkach to była rzadkość i takich dyrektorki to po stopach chciały całować, bo jaśnie pan mgr uczy dzieci robotnicze....
Wyobraźcie sobie teraz belfra, ktory paraduje z metrowym kijem i rozgląda sie komu przylać... Wtedy norma, dziś - kryminał....

gosc10.12.2017 0:44

wystarczy ze takie malolaty sa niezadowolone i poleca do proroka to zaraz im wiara wykorzystuja wymiar sprawiedliwosci dla zniszczenia czlowieka

smolka09.12.2017 23:47

Która pozostała dziewica ?

Pracownik MOSiR09.12.2017 17:21

Nie tylko siksy, ale i ich matki.

Ma09.12.2017 17:09

Często jest tak,ze takie siksy prowokują i mizdrzą się a potem robią wielkie hallo.Wystarczy w szkole popatrzeć na takie 15 latki jak się wyzywająco zachowują i sa gorsze od chłopaków.

Pokaż wszystkie opinie (25)