Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
9 grudnia 2017

Pijana matka "opiekowała" się 16-miesięcznym dzieckiem

Pijana matka "opiekowała" się 16-miesięcznym dzieckiem
fot. JastrzebieOnline.pl

Jastrzębscy stróże prawa po raz już kolejny interweniowali wobec pijanego rodzica. Tym razem brakiem odpowiedzialności wykazała się 25-latka, która miała w organizmie ponad półtora promila. 

W czwartek około godziny 13.15 policjanci z jastrzębskiej komendy zostali wezwani przez pracownice Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Opolskiej. Z ich relacji wynikało, że nietrzeźwa matka opiekuje się 16-miesięcznym synem.

- Przybyli na miejsce policjanci zastali zgłaszające oraz 25-letnią kobietę. Mundurowi przebadali jastrzębiankę na zawartość alkoholu i okazało się, że ma ona w organizmie ponad półtora promila. Dzieckiem zaopiekował się szwagier, ponieważ mąż nieodpowiedzialnej kobiety również był pod wpływem alkoholu. Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu, a policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy. Jeżeli potwierdzi się, że 25-latka naraziła dziecko na niebezpieczeństwo, grozić jej może nawet 5 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
krzys10.12.2017 22:56

Jeśli jedna osoba pracuje to na każde dziecko prawie 1200 zł za PODATEK + opcja za samotnie wychowujące dziecko (wiadomo jak ta opcja działa) + 500 zł !! w sumie raz w roku ale ponad 4 kola się uzbierają

smolka do seboc10.12.2017 20:16

Kolego razy 3 dzieci !! on podobno w tej rodzinie nie jest sam !! wychodzi z naszej kasy około 3 tyś !!

smolka do seboc10.12.2017 20:09

Kolego a zapomniałeś wpisać jeszcze stypendium szkolne dla "biednych rodzin" kilka stów wpadnie oczywiście miesięcznie.

Pracownica do Seboc10.12.2017 17:57

Seboc a komu to tyle płacą bo ja rodzinnego mam mniej az 95 zloty na 4 latka to jakim cudem ona na 16 miesiecznego dzieciaka ma 124...??? To co ja gorsza jestem bo dziecko za duze na pampersy...???????????? A mops nic ci nieda jak masz auto, bo my mamy samochod i z mopsu nie mam prawa kozystac bo skoro mnie stac na auto to na reszte tez...

seboc do An10.12.2017 12:51

Rozumie że się podwiną skrzydła ale większość tych ludzi wpisani są na stałe z tego co się orientuje 500+ +124 zł rodzinne + mops 600 zł + dodatek do mieszkania z 400 zł + do prądu 20 zł - wychodzi najniższa krajowa a ojciec dziecka robi na czarno i się rozbijają po mieście BMW tacy też są !

Pracownica10.12.2017 11:00

A co z tego ze pijani jak pewnie tez nacpani byli pozatym tam dzieci bylo 3 nie tylko ten maluszek... Byl tez starszy syn tej matki i jej siostry syn... I dlaczego napisane jest ze Matce grozi więzienie jak ojciec tez byl pod wplywem alkoholu... A jezeli o 500 chodzi to opieka powinna to lepiej kontrolowac...

An.10.12.2017 8:09

Seboc jeśli ktoś korzysta z mopsu to już jest patologia? Ludzie normalni także korzystają z tego typu placówek! Każdemu może noga się podwinąć i potrzebuje chwilowej pomocy że wstać na nogi!

Pokaż wszystkie opinie (16)