Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
11 grudnia 2017

Chciał odebrać sobie życie. Policję wezwał syn

Chciał odebrać sobie życie. Policję wezwał syn
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek w późnych godzinach wieczornych jeden z mieszkańców sołectwa Ruptawa zamierzał odebrać sobie życie. Nastoletni syn zadzwonił na policję. 

- W czwartek ok. godz. 23:00 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju zadzwonił syn mężczyzny, który poinformował, że ojciec chce popełnić samobójstwo przez powieszenie. Na miejsce przybył policyjny patrol oraz ratownictwo medyczne, które zabrało 43-latka do szpitala psychiatrycznego w Rybniku na konsultację - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
rico12.12.2017 13:28

Do 18:41 strasznie głupia ta Twoja wypowiedź, oprócz obrażania innych nie wniosłaś/eś nic mądrego do poniższych wypowiedzi . Książek nie czytasz, to słownictwo i myśli ubogie.

do rico11.12.2017 18:41

Największą głupotą życia jesteś ty. Jesteś pomyłką natury. Nie powinieneś zabierać głosu na tematy, których nie rozumiesz bo nic o nich nie wiesz. Ale tak już jest, że największe przygłupy zawsze mają najwięcej do powiedzenia. " Nie znam się, więc mam prawo wygłaszać oceny".

anonim11.12.2017 16:35

Ta konsultacja w Rybniku w szpitalu potrwa od 3 tygodni wzwyż.

rico11.12.2017 14:39

Największa głupota życia jak gorol bierze kredyt i buduje chatę w bziu lub ruptawie. Do końca życia będzie słuchał wszelkich bluźnierstw z zapłotu chociaż urodził się w Jastrzębiu

R11.12.2017 12:40

A wiesz ilu Goroli mieszka w Ruptawie

Gorol11.12.2017 12:02

To są te pierunskie ruptawioki

wariat11.12.2017 11:06

No to mu w Rybniku pomogą...elektrowstrząsami.