Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
11 grudnia 2017

Chciał odebrać sobie życie. Policję wezwał syn

Chciał odebrać sobie życie. Policję wezwał syn
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek w późnych godzinach wieczornych jeden z mieszkańców sołectwa Ruptawa zamierzał odebrać sobie życie. Nastoletni syn zadzwonił na policję. 

- W czwartek ok. godz. 23:00 do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju zadzwonił syn mężczyzny, który poinformował, że ojciec chce popełnić samobójstwo przez powieszenie. Na miejsce przybył policyjny patrol oraz ratownictwo medyczne, które zabrało 43-latka do szpitala psychiatrycznego w Rybniku na konsultację - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
rico12.12.2017 13:28

Do 18:41 strasznie głupia ta Twoja wypowiedź, oprócz obrażania innych nie wniosłaś/eś nic mądrego do poniższych wypowiedzi . Książek nie czytasz, to słownictwo i myśli ubogie.

do rico11.12.2017 18:41

Największą głupotą życia jesteś ty. Jesteś pomyłką natury. Nie powinieneś zabierać głosu na tematy, których nie rozumiesz bo nic o nich nie wiesz. Ale tak już jest, że największe przygłupy zawsze mają najwięcej do powiedzenia. " Nie znam się, więc mam prawo wygłaszać oceny".

anonim11.12.2017 16:35

Ta konsultacja w Rybniku w szpitalu potrwa od 3 tygodni wzwyż.

rico11.12.2017 14:39

Największa głupota życia jak gorol bierze kredyt i buduje chatę w bziu lub ruptawie. Do końca życia będzie słuchał wszelkich bluźnierstw z zapłotu chociaż urodził się w Jastrzębiu

R11.12.2017 12:40

A wiesz ilu Goroli mieszka w Ruptawie

Gorol11.12.2017 12:02

To są te pierunskie ruptawioki

wariat11.12.2017 11:06

No to mu w Rybniku pomogą...elektrowstrząsami.