Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 grudnia 2017

Miśki opanują lodowisko Jastor

Miśki opanują lodowisko Jastor
fot. jkh.pl

Przed nami piąta edycja akcji Teddy Bear Toss, która odbędzie się na Jastorze podczas meczu z MH Automatyką Gdańsk. To będzie ostatni mecz, jaki hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają przed własną publicznością w 2017 roku. Serdecznie zapraszamy na Jastor już w piątek 22 grudnia i koniecznie zabierzcie ze sobą wszelkie pluszowe maskotki.

Bardzo popularna akcja zagości w Jastrzębiu-Zdroju już po raz piąty. Polega ona tym, że każdy kibic, który przyjdzie na mecz zabiera ze sobą maskotkę i rzuca na lód tuż po zdobyciu bramki przez hokeistów gospodarzy, czyli JKH GKS Jastrzębie. Gdyby takowa nie padła (w co oczywiście nie wierzymy) to tuż po końcowej syrenie. Maskotki zebrane podczas meczu z MH Automatyką Gdańsk trafią do Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Wszystkich kibiców prosimy, by w tym roku zabrać ze sobą nowe, czyste i zapakowane w foliowy woreczekmaskotki, miśki, pluszaki i tym podobne. Spowodowane jest to rygorystycznymi wymogami sanitarnymi, gdyż maskotki trafią do chorych dzieci przebywających na Odziale Padriatycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Dla tych kibiców, którzy przyniosą maskotkę na mecz z gdańską Automatyką przygotowaliśmy promocyjne ceny biletów. Wszystkie osoby uprawnione do zakupu biletu ulgowego obejrzą ten mecz za darmo, natomiast pozostali kibice z maskotkami będą mogli kupić bilet za jedyne sześć złotych!

Gorąco zachęcamy, by zabrać ze sobą całe rodziny, dziewczynę, chłopaka, koleżankę, kolegę, znajomych, czy sąsiada i koniecznie z pluszakiem pod pachą! Naprawdę warto wesprzeć akcję, a zupełnie przy okazji obejrzeć świetny mecz z udziałem jastrzębskich hokeistów, którzy przypomnijmy w piątek 22 grudnia o godzinie 18:00 podejmą rewelację tegorocznych rozgrywek, MH Automatykę Gdańsk. Zapraszamy!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
196218.12.2017 9:04

do Basi. Inne kluby np GKS Jastrzebie mają fundacje i z kibicami pomagają dzieciom.

szczepionkowy faszyzm16.12.2017 18:32

Wszystko ok, ale dlaczego nie nazwiemy ego "akcja miś Uszatek"? Tylko wciąż papugujemy tą pseudo kulturę z zachodu?!

Basia15.12.2017 17:01

Fajne pomysły i coś dobrego dla małych mieszkańców. Inne kluby powinny się uczyć.