Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
14 grudnia 2017

Jastrzębska Spółka Węglowa przygotowała prezenty

Jastrzębska Spółka Węglowa przygotowała prezenty
fot. JSW S.A.

Boże Narodzenie to czas szczególny, w którym chętnie pomagamy innym, zwłaszcza osobom potrzebującym. W tym roku również pracownicy Biura Zarządu JSW wsparli akcję "Szlachetna Paczka" - ogólnopolską inicjatywę łączącą Polaków w geście pomagania.

Pracownicy Biura Zarządu JSW aktywnie włączyli się w pomoc najbardziej potrzebującym i przygotowali Szlachetną Paczkę dla rodziny z trójką dzieci z Jastrzębia-Zdroju.

- Odzew był spory. Wśród darów znalazły się m.in.: upragniona przez rodzinę nowiutka lodówka, bo udało się zebrać dostateczną ilość pieniędzy, zabawki, żywność oraz środki czystości - mówi Małgorzata Karpiel, koordynator ds. zintegrowanego systemu zarządzania i zarządzania ryzykiem w JSW, która już od trzech lat jest zaangażowana w akcję.

Już wiemy, że pięknie opakowane podarunki sprawiły rodzinie wiele radości.

 - Oczywiście dzieci były zachwycone prezentami. Rodzina nie spodziewała się, że wszystkiego będzie aż tak dużo. Po otwarciu wszystkich kartonów, nie można było się nawet ruszyć w pokoju – śmieje się Diana Świst, wolontariuszka „Szlachetnej Paczki”.

Szlachetna Paczka ma już siedemnaście lat. Projekt ten ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania tysięcy osób. Inicjatywa Szlachetnej Paczki to bezpośrednia pomoc, będąca odpowiedzią na potrzeby drugiego człowieka, która dodatkowo może sprawić innym radość w okresie przedświątecznym.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Górnik jsw14.12.2017 11:35

Niech dają... bo to my górnicy jsw na te paczki zarobili a to salachetne.ps a nam niech oddają to co nasi ojcowie wywalczyli na tych jastrzebskich kopalniach w PRLu to co nam ich synom się należy PRZYWILEJE! WESOŁYCH ŚWIĄT.

Gość14.12.2017 10:46

Zarząd niech lepiej da paczki na święta swoim pracownikom, a nie cały fundusz socjalny oddali w ręce związków :/

SRK14.12.2017 7:12

A gdzie zwiazki tyle kasy z socjalnego dostają związek emerytów który na papierze tylko funkcjonuje tak samo kasa z socjalnego kiedy to ukruca opamietajcie sie ZZJG