Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
14 grudnia 2017

Uwaga! Dzisiaj wzmożone kontrole policji

Uwaga! Dzisiaj wzmożone kontrole policji
fot. KMP Jastrzębie

Od wczesnych godzin rannych na terenie miasta prowadzone są działania pod kryptonimem „Alkohol i narkotyki”. Celem akcji jest wyeliminowanie z ruchu kierowców poruszających się po drogach pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Działania policjantów ukierunkowane są na przeprowadzenie maksymalnej ilości kontroli kierowców i wyeliminowanie z ruchu tych, którzy kierują pojazdem pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.       

  - Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu. Podczas prowadzonych działań wykorzystany zostanie cały dostępny sprzęt, służący do ujawniania zabronionych substancji w organizmach kierowców. Akcja zakończy się jutro o godzinie 6.00 - informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Pisej14.12.2017 20:08

I co? Może policja uważa że jednorazowa akcja coś zmieni? To może policja się pochwali co robiła wczoraj, przedwczoraj i co będzie robiła po tej akcji,? Takie kontrole powinny być codzienne za to wam płacą podatnicy!

Daniel14.12.2017 20:02

Ciekawe, od rana jeżdżę po Jastrzębiu i jakoś nikogo nie widziałem. Akcja jak nie powiem co ....

Tajemnicza14.12.2017 17:29

Skoro organizują taką akcję to po co o niej informują ?To się mija z celem!

Józek14.12.2017 16:06

dysydent ma rację , takie akcje powinny być przeprowadzane w dzień i w noc bez żadnych zapowiedzi , to niektórzy zaczną myśleć zanim wsiądą po kieliszku za kierownicę .

Kierowca14.12.2017 14:39

Mnie ta akcja nie przeszkadza. I tak będzie, dopóki nie zaczną się czepiać rzeczy nieważnych.

goralka14.12.2017 13:37

Dzisiaj tylko flaszkę bo jadę autem!

Tym14.12.2017 13:31

Ja tez chce alkochol i narkotyki. Gdzie rozdaja.

Pokaż wszystkie opinie (14)