Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
15 grudnia 2017

OWN: Aura jest przyjazna robotom budowlanym

OWN: Aura jest przyjazna robotom budowlanym
fot. UM Jastrzębie

Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego przechodzi gruntowną modernizację. Mimo obaw,  że nadchodząca zima wstrzyma prace, są one kontynuowane. 

Prace na ulicy Cieszyńskiej, gdzie znajduje się Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego, cały czas trwają. Rozpoczęły się w październiku.

- Planowane zakończenie I etapu robót przewidziane jest na lato przyszłego roku. Na terenie  OWN cały czas działa ekipa budowlana. Na chwilę obecną prace skupiają się na budynku technologicznym. Zalana została już jego płyta fundamentowa, zbrojona jest pozostała cześć ścian - informuje jastrzębski magistrat.

Rewitalizacja Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego ma zostać rozłożona na kilka etapów. Pierwszy z nich obejmuje budowę wodnego placu edukacyjno-zabawowego. Planuje się również powstanie parku widokowego, który ma znajdować się w miejscu obecnego amfiteatru. Tam, gdzie teraz są ruiny basenu ma znajdować się teren rekreacyjny zielony. Ważnym obiektem na OWN będzie tężnia, usytuowana na placu w kształcie ośmiokąta o konstrukcji drewnianej.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Laptopa i smartfon doładujesz koło tężni Laptopa i smartfon doładujesz koło tężni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Radio Teheran18.12.2017 14:19

@do mojego fana

"Poprzedni zarząd miasta, głosił, że nie da się odbudować OWN"

Poprzedni zarzad miasta gadal na lewo i prawo, ze sie da. Nie zrobil jednak nic. W tym nic nierobieniu nie roznil sie od obecnego zarzadu jakos bardzo. Pani Prezydent gada, obiecuje, fotografuje sie, by wiekszosc tematow zwyczajnie olac sikiem prostym.
Powazny czlowiek cos robi i jest. Niepowazny czlowiek gada a nie robi.

Jorguś18.12.2017 5:43

W końcu ekipa, która potrafi coś obiecać, zaplanować i zrealizować i to pomimo kłód jakie rzuca pod nogi pisowska partia, głosująca przeciwko mieszkańcom wszystkie uchwały od komunikacji począwszy. Pomyślcie ludzie, jak mogłoby fajnie być, gdyby wszyscy radni głosowali dla dobra mieszkańców..... Ile straciliśmy przez zawistnych radnych z pisu, którzy za nasze pieniądze głosują przeciwko nam? Pozdrawiam wszystkich pogodnych, bezpartyjnych i zdrowo myślących ....

Luk17.12.2017 20:21

Pani prezydent pali sie pod nogami bo zachwile wybory

do hgh17.12.2017 11:04

To chyba proste. Spodziewali się mrozu i śniegu. To jest normalne o tej porze roku. I z satysfakcją donoszą, że prace mogą trwać.
Skąd tu tylu ludzików, którzy nie rozumieją prostych rzeczy. Czy naprawdę są aż takimi prostaczkami umysłowymi? A może to kolejne podpuszczanie ludzi przez pisowiaków?

hgh16.12.2017 12:32

"Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego przechodzi gruntowną modernizację. Mimo obaw, że nadchodząca zima wstrzyma prace, są one kontynuowane. " czyli ze co? nie spodziewali sie z nadejdzie zima w grudni liczy moze ze w tym roku zima bedzie pozniej przełom Maja-Czerwca

tako16.12.2017 12:21

Jedyna wieksza inwestycja w miescie ktora jako jedyna zostanie zrealizowana a chwalicie sie strasznie

do Radio T...16.12.2017 8:43

Skąd w tobie tyle głupoty? Głupota nie pozwoli się rozumowi rozwinąć, czy jesteś wrogiem wszystkiego co lepsze? Czyżbyś był z tej grupy, która stale niszczy to co lepsze i udajesz głupiego?
Poprzedni zarząd miasta, głosił, że nie da się odbudować OWN. Okazało się,że da się, jak się umie. Teraz też źle, bo się dało. Ciekawy stan psychiczny? Nie do wyleczenia.

Pokaż wszystkie opinie (12)