Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
15 grudnia 2017

Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej

  • Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej
  • Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej
  • Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej
Więcej zdjęć:
fot. Zespół Wokalny "Wiolinki"

Przez dwa dni, od 6 do 7 grudnia, trwały zmagania solistów i zespołów o tytuł laureata VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Filmowej i Musicalowej FIM w Żorach. Na scenie  Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpiło ponad 100 wykonawców, a wśród nich 2 reprezentantki Zespołu Wokalnego  "Wiolinki".  

                             

Ania Janulek i Agnieszka Brzykcy, które reprezentowały nasze miasto i swój zespół wokalny wypadły bardo dobrze. Obie dały z siebie wszystko, aby wypaść jak najlepiej. Późnym wieczorem dotarła informacja, że Ania została laureatką i zaśpiewa w Koncercie Finałowym.    

- W dniu 8 grudnia, w Kinie Na Starówce, odbyła się Gala, podczas której wystąpiło  18 laureatów w różnych przedziałach wiekowych.  Po wspaniałym koncercie ogłoszono wyniki. Nasza genialna Ania osiągnęła szczyty swoich możliwości  i zajęła - I miejsce w grupie wiekowej 5-12 lat!  GRATULUJEMY! Rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdów – cieszy się opiekunowie Henryka i Jakub Moroń. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianki najlepsze na Śląsku Jastrzębianki najlepsze na Śląsku

"Wiolinki" z wiosennym pasmem sukcesów "Wiolinki" z wiosennym pasmem sukcesów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Andrzej16.12.2017 11:15

Brawo Aniu..Gratuluję rodzicom. Radość pracować w szkole z takimi osobowosciami. :-)