Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°18°
Eko Okna
15 grudnia 2017

Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej

  • Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej
  • Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej
  • Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej
Więcej zdjęć:
fot. Zespół Wokalny "Wiolinki"

Przez dwa dni, od 6 do 7 grudnia, trwały zmagania solistów i zespołów o tytuł laureata VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Filmowej i Musicalowej FIM w Żorach. Na scenie  Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpiło ponad 100 wykonawców, a wśród nich 2 reprezentantki Zespołu Wokalnego  "Wiolinki".  

                             

Ania Janulek i Agnieszka Brzykcy, które reprezentowały nasze miasto i swój zespół wokalny wypadły bardo dobrze. Obie dały z siebie wszystko, aby wypaść jak najlepiej. Późnym wieczorem dotarła informacja, że Ania została laureatką i zaśpiewa w Koncercie Finałowym.    

- W dniu 8 grudnia, w Kinie Na Starówce, odbyła się Gala, podczas której wystąpiło  18 laureatów w różnych przedziałach wiekowych.  Po wspaniałym koncercie ogłoszono wyniki. Nasza genialna Ania osiągnęła szczyty swoich możliwości  i zajęła - I miejsce w grupie wiekowej 5-12 lat!  GRATULUJEMY! Rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdów – cieszy się opiekunowie Henryka i Jakub Moroń. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zagłosuj na naszych! Niech zdobędą nagrodę! Zagłosuj na naszych! Niech zdobędą nagrodę!

24 Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" 24 Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Andrzej16.12.2017 11:15

Brawo Aniu..Gratuluję rodzicom. Radość pracować w szkole z takimi osobowosciami. :-)