Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
18 grudnia 2017

Policja pomogła mu odzyskać albański młynek do przypraw

Policja pomogła mu odzyskać albański młynek do przypraw fot. pixabay

Jastrzębianin, będący w trakcie procedury rozwodowej, nie mógł zabrać swoich rzeczy, które znajdowały się w mieszkaniu zajmowanym przez żonę. Wezwał więc policję. Mężczyźnie szczególnie chodziło o odzyskanie jednego przedmiotu. 

W sobotę około godziny 13:30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o tym, że mieszkaniec Jastrzębia nie może odzyskać swoich osobistych rzeczy, które znajdują się w mieszkaniu żony. Mężczyzna oświadczył, że szczególnie zależy mu na albańskim młynku do przypraw, który był jego własnością jeszcze zanim wstąpił w związek małżeński i ma do niego szczególny sentyment. Przybyły na miejsce policyjny patrol pomógł małżonkom dojść do porozumienia w sprawie zimowych rzeczy jastrzębianina oraz albańskiego młynka do przypraw. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Kobieta19.12.2017 11:10

...Żałosny koleś! Stresować Kobietę o młynek!....
Nie tylko żonę, jeszcze dzieci. Kim jest mężczyzna, który takie sprawy załatwia z policją. Młynek to tylko pretekst, aby obrzucić żółcią i wywalić swą nienawiść. A potem bardzo ODWAŻNIE podpisać się "mieszkaniec" i "jastrzębianin".
Acha, zapomnieli napisać artykule w desce do krojenia, holenderskiej.

Pancerżaba18.12.2017 22:57

Tak mi się głupio skojarzyło, młynek do Maryśki.

Pati18.12.2017 17:35

Żałosny koleś! Stresować Kobietę o młynek!

powazny18.12.2017 17:24

a czemu baba mu nie chcia?a odda?

Oko proroka18.12.2017 14:08

Boski młyn miele powoli ale skutecznie

Postronny18.12.2017 13:09

Z tego co się orientuję, to luksusów do "pławienia się" to za bardzo w tym przypadku nie ma, panie "mieszkaniec" vel "jastrzębianin" ... a po prostu panie ... kto chce, ten wie.

Pisej18.12.2017 11:37

Kolejny Sukces policji!

Pokaż wszystkie opinie (21)