Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
19 grudnia 2017

Monika Hryć: "Każdy człowiek mógł zostać zmasakrowany!"

Monika Hryć: "Każdy człowiek mógł zostać zmasakrowany!"
fot. Jacek Hryć / Facebook. com

W styczniu rusza proces mężczyzn, którym zarzuca się śmiertelne pobicie Jacka Hrycia. Jeden z nich otrzymał zarzut zabójstwa. Żona zmarłego apeluje do mieszkańców o liczny udział w procesie. Rodzina domaga się jak najwyższego wymiaru kary. 

Poniżej przytaczamy apel Moniki Hryć:

W dniu 4 czerwca 2017 roku Jacek Hryć został zamordowany ze szczególnym okrucieństwem przez pięciu katów. 15 oraz 22 stycznia 2018 roku o godzinie 9:30 w sądzie w Rybniku (ul. Piłsudskiego 33) rozpoczyna się proces jego morderców. Żądamy najwyższych możliwych wymiarów kary dla wszystkich, którzy odebrali życie Jackowi. Nie dwóch lat. Nie czterech czy ośmiu.

Jacek nie może już przeżyć swojego życia tak, jak sobie wymarzył. Niech więc i jego kaci nie mają takiej możliwości. Ich postawa na wizji lokalnej - arogancja, brak wyrzutów sumienia, machanie do znajomych, głowy dumnie podniesione do góry, pokazały jak lekko podchodzą do tego, co zrobili. Czy naprawdę zabicie człowieka może być traktowane w taki sposób? Za dużo jest już dookoła nas „pobić ze skutkiem śmiertelnym” i śmiesznie niskich wyroków. Nie pozwólmy na to! Taka straszna, brutalna śmierć mogła spotkać każdego z nas lub kogoś z naszych najbliższych! Każdy, przypadkowy człowiek mógł bez żadnego powodu zostać zmasakrowany! Dlatego prosimy wszystkich, których poruszyło to zabójstwo - Przyjdźcie do sądu!

Pokażmy, że jesteśmy razem, że w obliczu takiej niegodziwości potrafimy się zjednoczyć i okażmy solidarność z najbliższym Jacka. Pokażmy, że żądamy sprawiedliwości i nigdy nie zapomnimy o tym, co się stało. Że chcemy ukarania winnych, ale również, że chcemy bezpiecznie i bez strachu chodzić po ulicach swoich miast!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oskarżeni o zabójstwo Jacka Hrycia nie wyjdą z więzienia Oskarżeni o zabójstwo Jacka Hrycia nie wyjdą z więzienia

Oskarżeni o śmiertelne pobicie Jacka Hrycia chcą wyjść z aresztu Oskarżeni o śmiertelne pobicie Jacka Hrycia chcą wyjść z aresztu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (50)
wssrr22.12.2017 23:11

Życia mu to nie wróci... Oni i tak pójdą siedzieć ten jeden dożywocie reszta 15-25... A co to zmieni? Kompletnie nic bo zaś znajdą się podobni...

Mnich22.12.2017 9:33

Dawidek, Przemuś, Arturek, Pawełek i Łukaszek - pały, macie zapewnioną bardzo długa odsiadkę żeby się zastanowić, nawrócić, i zacząć żałować. I takie też życzenia na nadchodzące święta.

Dożywocie22.12.2017 9:31

Dawidek, Przemuś, Arturek, Pawełek i Łukaszek - od Czytelników portalu składamy Wam życzenia świąt pełnych zadumy, żalu za grzechy i dobrego przygotowania na wyrok dożywocia za solidarny udział w zabójstwie ze szczególnym okrucieństwem.

Myslenie boli 21.12.2017 21:55

Czytajac te zawistne komentarze jestem przekonana, ze w swieta szybciej zwierzeta przemowia ludzkim glosem niz Wy!-znawcy od siedmiu bolesci i swiadkowie zdarzenia, ktorzy dokladnie wiedzą co wtedy sie stalo i kto w jakim stopniu zawinil!!!! Co Ty i Ty i Ty...mozesz wiedziec skoro Cie tam nie bylo????????? A byl ktos na miejscu jak Dj Linde bito? Oprawca dostal 12 lat (dla wiekszosci tylko 12!!!!), wiec zapewne fakty rowniez byly troche zbiezne z tym co podawano w necie...inaczej byc moze S. mialby zmieniony zarzut na zabojstwo, a tak jednak sie nie stalo..Wiec 'znawcy' przykro mi bardzo, ale ponosicie wciaz osobiste porazki w badaniu sledztwa drogą internetową.

życzenia dla morderców21.12.2017 12:42

Żebyście choinkę dopiero oglądali w 2043r.

Sąd wyda wyrok, daj Boże żeby był sprawiedliwy...

Mnich21.12.2017 12:33

Dawidek, Przemuś, Arturek, Pawełek i Łukaszek - pały, macie zapewnioną bardzo długa odsiadkę żeby się zastanowić, nawrócić, i zacząć żałować. I takie też życzenia na nadchodzące święta.

Do Grr i Zakupy21.12.2017 11:02

Po takich wpisach widzę, że są jeszcze normalni ludzie na tym świecie. A nie tylko Janusze co się przekrzykują jeden przez drugiego choć o sprawie wiedzą tyle co im na jasnecie napiszą albo kuzynka sąsiadki powie.

Pokaż wszystkie opinie (50)