Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 grudnia 2017

Poprosił o pomoc, bo pijana matka krzyczała na dzieci

Poprosił o pomoc, bo pijana matka krzyczała na dzieci
fot. KMP Jastrzębie

Dzielny 9-latek z Jastrzębia zadzwonił do drzwi sąsiadki i poprosił o interwencję policji, ponieważ jego matka była pijana i krzyczała na niego oraz młodszego brata. Okazało się, że 46-latka miała w organizmie ponad 2,5 promila. 

We wtorek, tuż przed północą jastrzębscy stróże prawa zostali zaalarmowani przez mieszkankę ulicy Gagarina o nietrzeźwej matce, opiekującej się swoimi dziećmi. Okazało się, że 9-latek zadzwonił do drzwi jastrzębianki i poprosił, aby wezwała policję, ponieważ jego matka jest pijana i krzyczy na niego oraz młodszego brata.

- Podejrzenia co do stanu trzeźwości matki okazały się słuszne. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 46-latki ponad 2,5 promila. Na miejsce przyjechał również patrol straży miejskiej, który przewiózł 9-latka i 4-latka do placówki opiekuńczej. Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem kobieta naraziła życie lub zdrowie synów na niebezpieczeństwo, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia – informuje mł. asp. Bogusława Dudek. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Gość02.01.2018 13:11

Miejmy nadzieje że sprawa będzie odpowiednio nagłośniona i matka za to wszystko odpowie.. Dawno powinni odebrać jej prawa do dzieci. Od dawna te dzieci przechodziły z nią gehennę i nikt na to nie reagował.Jak nie pijana to i po narkotykach. ale no cóż można spodziewać się po takiej matce jak już nie raz w psychiatryku była i się wieszała.

Ola24.12.2017 14:52

Gagarina...i dlaczego to nie dziwi???

do 10:0221.12.2017 16:24

Idż do swojego Tuska i jego bandy zapytaj gdzie są dziesiątki miliardów które przewalili z podatków Polaków.

Gość21.12.2017 10:02

Józek boli nas te 500+, bo musimy się na nie składać z podatków, a często trafia do rodzin, które nie wykorzystują pieniędzy na potrzeby dzieci. Gdybyś pracował, to byś wiedział, jak trudno zarobić na wszystkie podatki.

Gość21.12.2017 9:58

Józek, piję ale za swoje. Nie muszę być utrzymywany przez sąsiadów i jeszcze być zdziwiony, że nie chcą utrzymywać nieroba. Dzieciom krzywdy, podobnie jak całej rodzinie, nie robię.

Józek20.12.2017 17:55

Ale niektórych z Was boli te 500+ , Wy oczywiście gęby w kieliszku nie trzymacie i dziecku krzywdy nie robicie , same anioły , wielu takich aniołków już było a potem mordowało rodzinę .

Ja20.12.2017 14:10

To co że Gagarina nigdzie indziej wJz matki nie przepijaja 500+ ?! A z drugiej strony skończą się mamusi remonty i stoły za 600 zł !

Pokaż wszystkie opinie (12)