Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
22 grudnia 2017

Chciał ukraść wózek załadowany alkoholem. Złapał go policjant

  • Chciał ukraść wózek załadowany alkoholem. Złapał go policjant
  • Chciał ukraść wózek załadowany alkoholem. Złapał go policjant
Więcej zdjęć:
fot. pixabay

35-latek załadował wózek z alkoholem w sklepie i próbował uciec. Miał jednak pecha, bo zauważyły to policjant, który również znajdował się w markecie i rzucił się za nim w pościg. Złodziej został zatrzymany na parkingu.  

Do zdarzenia doszło w środę popołudniu, w jednym z marketów przy Alei Jana Pawła II. Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego jastrzębskiej komendy - nadkom. Mariusz Lepczyński, w czasie wolnym od służby, podczas zakupów przedświątecznych zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę.

- W pewnym momencie złodziej zaczął uciekać z koszykiem pełnym alkoholu. Stróż prawa podjął pościg i zatrzymał jastrzębianina w rejonie parkingu, a jednocześnie wezwał swoich kolegów. W efekcie skradziony towar wrócił do sprzedaży, a złodziej musi zapłacić srogą karę - mówi rzecznik Komendy Miejskiej Policji Bogusława Dudek. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga na złodziei na ogródkach działkowych Uwaga na złodziei na ogródkach działkowych

Ruszają świąteczne żniwa dla złodziei Ruszają świąteczne żniwa dla złodziei

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Adam M.25.12.2017 9:24

No i czar prysł - świąt w tym roku nie będzie ;)

Neonazi23.12.2017 7:47

Ukradł to ukradł po ch.... drążyć temat swoją drogą to był ten gość co go potem klawisz schwycił. A tobie Teheran mówi coś ten wózek?

światła włączone/wyłączone22.12.2017 20:38

Chyba nie zrozumieliście się. Wpis z 16;23 dotyczy włączenia świateł a wpis 18;45 dlaczego są wyłączone. Chodzi obu komentatorom o to samo że powinny być wyłączone a ktoś je włączył wbrew logice . Warto niekiedy doczytać ze zrozumieniem :) Wesołych Świąt dla obu :)

do do Urząd Miasta22.12.2017 18:45

Zapytaj u źródła dlaczego światła są wyłączone a nie spinaj się ''wbrew rozsądkowi'' na forach internetowych bo od udzielania informacji w takiej sprawie jest UM. I nie wylewał byś tu swoich wypocin gdybyś tylko pofatygował się zadzwonić do UM.

do Urząd Miasta22.12.2017 16:23

Dlaczego, "kompetentny" urzędas, wbrew rozsądkowi włączył światła na skrzyżowaniu na Bożka/ Podhalańska. Ta głupota skutkuje korkami. Na Podhalańskiej stoi po 20 i więcej samochodów w obie strony. Na Bożka od 3 do 5. Przez tydzień a może dłużej światła były wyłączone. I samochody jeździły na bieżąco. Teraz stoją. Jakie jest wytłumaczenie tej głupoty? Czy tylko, to że światła były że, światła były wyłączone i trzeba je było włączyć, a może ktoś, kto nie umie jeździć, i miał trudności z przejechaniem tego skrzyżowania jest zaprzyjaźniony z osobą decyzyjną? Niepotrzebne są światła na większości skrzyżowań. Mogły by być włączane tylko w szczytach przewozów. Teraz samochody stojące niepotrzebnie na światłach produkują smog, więc nic zdrowego. Proszę o wyjaśnienia ze strony urzędu.

do radiowca z Iranu22.12.2017 12:37

Irańczyku z Teheranu. Czy ty na prawdę myślisz że on cały czas uciekał z tym wózkiem ? Czy po prostu wiał ile sił w nogach porzucając łup. Opryszek miał 35 lat, oficer ma ok 50 bo pamiętam go ze szkoły podstawowej nr 7 z ulicy Kaszubskiej (była kiedyś taka szkoła).

do Leszka22.12.2017 11:38

Na ochronie są dziadki krótko dystansowe - można liczyć na dobieg do 5 m a potem gleba i reanimacja. Licząc kategorię wiekową to tak około VI i powinni się skupić na pilnowaniu swojego cholesterolu no i poziomu cukru.

Pokaż wszystkie opinie (15)