Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
22 grudnia 2017

Chciał ukraść wózek załadowany alkoholem. Złapał go policjant

  • Chciał ukraść wózek załadowany alkoholem. Złapał go policjant
  • Chciał ukraść wózek załadowany alkoholem. Złapał go policjant
Więcej zdjęć:
fot. pixabay

35-latek załadował wózek z alkoholem w sklepie i próbował uciec. Miał jednak pecha, bo zauważyły to policjant, który również znajdował się w markecie i rzucił się za nim w pościg. Złodziej został zatrzymany na parkingu.  

Do zdarzenia doszło w środę popołudniu, w jednym z marketów przy Alei Jana Pawła II. Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego jastrzębskiej komendy - nadkom. Mariusz Lepczyński, w czasie wolnym od służby, podczas zakupów przedświątecznych zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę.

- W pewnym momencie złodziej zaczął uciekać z koszykiem pełnym alkoholu. Stróż prawa podjął pościg i zatrzymał jastrzębianina w rejonie parkingu, a jednocześnie wezwał swoich kolegów. W efekcie skradziony towar wrócił do sprzedaży, a złodziej musi zapłacić srogą karę - mówi rzecznik Komendy Miejskiej Policji Bogusława Dudek. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wiesz, że ktoś kradnie prąd - zadzwoń! Wiesz, że ktoś kradnie prąd - zadzwoń!

Wpadli na kradzieży prądu Wpadli na kradzieży prądu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Adam M.25.12.2017 9:24

No i czar prysł - świąt w tym roku nie będzie ;)

Neonazi23.12.2017 7:47

Ukradł to ukradł po ch.... drążyć temat swoją drogą to był ten gość co go potem klawisz schwycił. A tobie Teheran mówi coś ten wózek?

światła włączone/wyłączone22.12.2017 20:38

Chyba nie zrozumieliście się. Wpis z 16;23 dotyczy włączenia świateł a wpis 18;45 dlaczego są wyłączone. Chodzi obu komentatorom o to samo że powinny być wyłączone a ktoś je włączył wbrew logice . Warto niekiedy doczytać ze zrozumieniem :) Wesołych Świąt dla obu :)

do do Urząd Miasta22.12.2017 18:45

Zapytaj u źródła dlaczego światła są wyłączone a nie spinaj się ''wbrew rozsądkowi'' na forach internetowych bo od udzielania informacji w takiej sprawie jest UM. I nie wylewał byś tu swoich wypocin gdybyś tylko pofatygował się zadzwonić do UM.

do Urząd Miasta22.12.2017 16:23

Dlaczego, "kompetentny" urzędas, wbrew rozsądkowi włączył światła na skrzyżowaniu na Bożka/ Podhalańska. Ta głupota skutkuje korkami. Na Podhalańskiej stoi po 20 i więcej samochodów w obie strony. Na Bożka od 3 do 5. Przez tydzień a może dłużej światła były wyłączone. I samochody jeździły na bieżąco. Teraz stoją. Jakie jest wytłumaczenie tej głupoty? Czy tylko, to że światła były że, światła były wyłączone i trzeba je było włączyć, a może ktoś, kto nie umie jeździć, i miał trudności z przejechaniem tego skrzyżowania jest zaprzyjaźniony z osobą decyzyjną? Niepotrzebne są światła na większości skrzyżowań. Mogły by być włączane tylko w szczytach przewozów. Teraz samochody stojące niepotrzebnie na światłach produkują smog, więc nic zdrowego. Proszę o wyjaśnienia ze strony urzędu.

do radiowca z Iranu22.12.2017 12:37

Irańczyku z Teheranu. Czy ty na prawdę myślisz że on cały czas uciekał z tym wózkiem ? Czy po prostu wiał ile sił w nogach porzucając łup. Opryszek miał 35 lat, oficer ma ok 50 bo pamiętam go ze szkoły podstawowej nr 7 z ulicy Kaszubskiej (była kiedyś taka szkoła).

do Leszka22.12.2017 11:38

Na ochronie są dziadki krótko dystansowe - można liczyć na dobieg do 5 m a potem gleba i reanimacja. Licząc kategorię wiekową to tak około VI i powinni się skupić na pilnowaniu swojego cholesterolu no i poziomu cukru.

Pokaż wszystkie opinie (15)