Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
27 grudnia 2017

Jastrzębscy policjanci mają nowy samochód

Jastrzębscy policjanci mają nowy samochód
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu otrzymali nowy oznakowany radiowóz. Nowoczesny hyundai i20 wykorzystywany będzie w codziennej służbie przez dzielnicowych. 

Pojazd został zakupiony dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy miastem Jastrzębie-Zdrój, a Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

- Władze samorządowe Miasta ze środków budżetu przeznaczyły na nowy radiowóz 24 tysiące złotych, natomiast resztę dofinansowała Komenda Główna Policji. Nowy oznakowany hyundai i20 będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez jastrzębskich dzielnicowych. Użytkującym samochód policjantom życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi! - mówi rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji Bogusława Dudek

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
szczepionkowy faszyzm29.12.2017 0:39

Skończcie pierd.... Coś w temacie wiem. Policjanci z rewiru nie kwapią się do jeżdżenie autami, ale niektórzy mają odległe dzielnice (Bzie, 1000-cia itd.). A takie "kobiece autko" do tego właśnie się nadaje.
Jak nie znasz swojego dzielnicowego, to do niego zadzwoń (lub wyślij sms), numer dostępny w internecie.
Tylko narzekanie...

GW27.12.2017 23:37

Na szpital to pieniędzy nie ma. Wyznawcy PISlamu stwierdzili, że to nie jest problem miasta: "To nie my jesteśmy właścicielem szpitala, a szpitalem zarządza Sejmik Województwa Śląskiego" - Szymon Klimczak.
Ale kasa na dopłatę do radiowozu się znalazła. Czy flotą pojazdów nie zarządza dana instytucja?
Witamy w komunie... po raz kolejny.

Gość27.12.2017 22:46

Ja jak swojego dzielnicowego pytałem o pewne sprawy to nawet nie wiedział że w swojej dzielnicy ma takie ulice. Szkoda gadać i ich utrzymywać a w dodatku ich auta.

Radio Teheran27.12.2017 20:54

Takie kobiece autko

Koko27.12.2017 20:14

Ja tam nie wiem jak dzielnicowy wyglada. Juz chyba od kilku lat jezdzi samochodem prywatnym. Teraz prztnajmniej bede mogl rozpoznac go w hyundai.

mieszkaniec27.12.2017 19:08

Do filip.teheran jeszcze nie wytrzeźwiał

Oko proroka27.12.2017 16:45

Dla policji w naszym mieście ,dobre buty ,pałka,i latarką i patrole nocne ,czy dalej liczcie tylko i wyłącznie na obywateli

Pokaż wszystkie opinie (11)