Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
TEB
27 grudnia 2017

Jastrzębscy policjanci mają nowy samochód

Jastrzębscy policjanci mają nowy samochód
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu otrzymali nowy oznakowany radiowóz. Nowoczesny hyundai i20 wykorzystywany będzie w codziennej służbie przez dzielnicowych. 

Pojazd został zakupiony dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy miastem Jastrzębie-Zdrój, a Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

- Władze samorządowe Miasta ze środków budżetu przeznaczyły na nowy radiowóz 24 tysiące złotych, natomiast resztę dofinansowała Komenda Główna Policji. Nowy oznakowany hyundai i20 będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez jastrzębskich dzielnicowych. Użytkującym samochód policjantom życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi! - mówi rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji Bogusława Dudek

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
szczepionkowy faszyzm29.12.2017 0:39

Skończcie pierd.... Coś w temacie wiem. Policjanci z rewiru nie kwapią się do jeżdżenie autami, ale niektórzy mają odległe dzielnice (Bzie, 1000-cia itd.). A takie "kobiece autko" do tego właśnie się nadaje.
Jak nie znasz swojego dzielnicowego, to do niego zadzwoń (lub wyślij sms), numer dostępny w internecie.
Tylko narzekanie...

GW27.12.2017 23:37

Na szpital to pieniędzy nie ma. Wyznawcy PISlamu stwierdzili, że to nie jest problem miasta: "To nie my jesteśmy właścicielem szpitala, a szpitalem zarządza Sejmik Województwa Śląskiego" - Szymon Klimczak.
Ale kasa na dopłatę do radiowozu się znalazła. Czy flotą pojazdów nie zarządza dana instytucja?
Witamy w komunie... po raz kolejny.

Gość27.12.2017 22:46

Ja jak swojego dzielnicowego pytałem o pewne sprawy to nawet nie wiedział że w swojej dzielnicy ma takie ulice. Szkoda gadać i ich utrzymywać a w dodatku ich auta.

Radio Teheran27.12.2017 20:54

Takie kobiece autko

Koko27.12.2017 20:14

Ja tam nie wiem jak dzielnicowy wyglada. Juz chyba od kilku lat jezdzi samochodem prywatnym. Teraz prztnajmniej bede mogl rozpoznac go w hyundai.

mieszkaniec27.12.2017 19:08

Do filip.teheran jeszcze nie wytrzeźwiał

Oko proroka27.12.2017 16:45

Dla policji w naszym mieście ,dobre buty ,pałka,i latarką i patrole nocne ,czy dalej liczcie tylko i wyłącznie na obywateli

Pokaż wszystkie opinie (11)