Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
27 grudnia 2017

Pożar kominka w święta. Kobieta z poparzeniami

Pożar kominka w święta. Kobieta z poparzeniami
fot. PSP Jastrzębie-Zdrój

Pierwszy dzień Świąt nie był udany dla mieszkanki ulicy Małopolskiej, której w poniedziałek zapalił się kominek. Kobieta uległa poważnym poparzeniom. 

W poniedziałek około godziny16:55 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o pożarze kominka w mieszkaniu znajdującym się przy ulicy Małopolskiej.

- Palił się tak zwany biokominek, który można użytkować w blokach. Mieszkanka ulicy Małopolskiej próbowała sama ugasić pożar. Przybyli na miejsce strażacy dogasili ogień. Kobieta doznała poparzenia nóg oraz prawej dłoni. Strażacy udzielili jej pomocy medycznej zakładając opatrunek. Następnie kobietę przekazano ratownictwu medycznemu - relacjonuje brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji

Powódź na Kaszubskiej. Dwa mieszkania zalane Powódź na Kaszubskiej. Dwa mieszkania zalane

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
plebs wotum29.12.2017 16:42

28.12.2017 22:49
Poczytaj rozumna istoto i nie żyj w niewiedzy
.Bioetanol (alkohol rolniczy) - odwodniony (< 1% wody) alkohol etylowy (etanol) otrzymywany z biomasy (jako odnawialnego źródła węgla) lub z biodegradowalnej części odpadów (papieru, płyt drewnianych, itp.). Bioetanol może być stosowany w czystej postaci (tzw. E100) lub mieszany z innymi alkoholami (np. z metanolem) jako biopaliwo; może też być mieszany z paliwami, pochodnymi olejów mineralnych.

Do plebs Wotum i jp28.12.2017 22:49

O czym piszesz bezrozumna istoto. Spirytus może prowadzić do wybuchu w mieszkaniu. Zamknięte okna to brak tlenu i śmierć tam obecnych. A "plugawy a.." jak zwykle po zapaleniu trawki i dobiciu się piwem bełkocze coś, choć nie ma pojęcia. Jego konkurent "krokodyl" przeszedł na ćpanie czymś znacznie mocniejszym od trawki i stracił kontakt z rzeczywistością.

plebs wotum27.12.2017 19:21

Biokominek to palący się spirytus.Pewnie przedawkowała.

plugawy anonim27.12.2017 13:33

Krokodyl przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i ponownie zabierz głos.

krokodyl27.12.2017 13:00

Plugawy anonim demokracja czy twoje widzi mi się jest najważniejsze.

plugawy anonim27.12.2017 11:46

Kominek w bloku i wszystko jasne