Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
TEB
27 grudnia 2017

Nocny alarm w galerii handlowej

Nocny alarm w galerii handlowej
fot. PSP Jastrzębie-Zdrój

Tuż przed świętami, 23 grudnia, w jednej z galerii handlowych włączył się alarm przeciwpożarowy. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej. 

W galerii handlowej znajdującej się przy ulicy Podhalańskiej, w sobotę, 23 grudnia o godzinie 0:30 włączył się alarm przeciwpożarowy. Na miejsce przybyły cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej.

- 11 osób znajdujących się w budynku opuściło go. Strażacy dokonali penetracji obiektu i nie stwierdzili ognia. Alarm przeciwpożarowy włączył się na skutek awarii - informuje brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar mieszkania na ulicy Warmińskiej. Paliły się meble Pożar mieszkania na ulicy Warmińskiej. Paliły się meble

Znaleziono nieprzytomną dziewczynę na dachu transformatora Znaleziono nieprzytomną dziewczynę na dachu transformatora

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!