Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
27 grudnia 2017

Nocny alarm w galerii handlowej

Nocny alarm w galerii handlowej
fot. PSP Jastrzębie-Zdrój

Tuż przed świętami, 23 grudnia, w jednej z galerii handlowych włączył się alarm przeciwpożarowy. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej. 

W galerii handlowej znajdującej się przy ulicy Podhalańskiej, w sobotę, 23 grudnia o godzinie 0:30 włączył się alarm przeciwpożarowy. Na miejsce przybyły cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej.

- 11 osób znajdujących się w budynku opuściło go. Strażacy dokonali penetracji obiektu i nie stwierdzili ognia. Alarm przeciwpożarowy włączył się na skutek awarii - informuje brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zwarcie w instalacji elektrycznej przyczyną pożaru Zwarcie w instalacji elektrycznej przyczyną pożaru

Uwaga! Obowiązuje pierwszy stopień alarmowy Uwaga! Obowiązuje pierwszy stopień alarmowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!