Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°-3°
27 grudnia 2017

Skasują was za przymusowe odholowanie i parking

Skasują was za przymusowe odholowanie i parking
fot. Straż Miejska

Jeśli pozostawicie (porzucicie)  na parkingu w dłuższym okresie czasu pojazd - samochód, motocykl lub rower to musicie liczyć się z tym, że zostanie on odholowany na parking strzeżony, a wy zostaniecie obciążeni kosztami. 

Rada Miasta przyjęła wysokość opłat, które wiążą się z odholowaniem samochodu, motocyklu, roweru na parking strzeżony oraz za każdą dobę użytkowania tego parkingu.

Stawki za odholowanie i parkowanie kształtują się następująco:

Rower, motorower - 89 zł (doba na parkingu - 13 zł)

Motocykl - 138 zł (doba na parkingu - 13 zł)

Pojazd do 3,5 t - 298 zł (doba na parkingu - 19 zł)

Pojazd do 7,5 t - 434 zł (doba na parkingu - 25 zł)

Pojazd do 16 t - 557 zł (doba na parkingu - 25 zł)

Pojazd powyżej 16 ton - 741 zł (doba na parkingu - 25 zł)

Pojazd przewożący materiały niebezpieczne - 741 zł (doba na parkingu - 25 zł).

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hejt nasz powszedni - "Niech zdechnie!" Hejt nasz powszedni - "Niech zdechnie!"

Mieszkaniec ul. Gagarina chciał wyskoczyć z bloku Mieszkaniec ul. Gagarina chciał wyskoczyć z bloku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Jbie10.01.2018 5:24

U nas dobre 3 lata lub dluzej stoi tico i blokuje miejsce. Ani policja ani straznicy nie maja checi sie tym zajac.

do bzar01.01.2018 17:38

Co ma syf do starych pojazdów na parkingach? Jak już cię najdzie wena i chcesz zabłysnąć, to użyj języka polskiego a nie bełkotu. Nie umiesz, to się nie odzywaj.

Do Piotrek01.01.2018 12:30

Nie rozumiesz o czym mowa, bo twój rozum nie ogarnia tematu, to się nie odzywaj. "myśleć myśleć ma rację.Nadal nikt z decydentów nie wyjaśnił zasad zabierania pojazdów. Trzeba porządkować parkingi ale używając rozumu. PiS bazuje na takich jak ty. Ludzie z brakiem głębszego myślenia, to ich sprzymierzeńcy. Ostatnio PiS zrobił jedną rzecz dobrze. Rozszerzył "obronę konieczną". Żaden poprzedni rząd nie pomyślał o bardzo ważnym problemie. Nie mogliśmy się bronić gdy ktoś nas atakował, bo to było przekraczanie prawa. Napastnik był w prawie a my, broniący się nie. Zobaczymy jak to będzie interpretowane przez sądy.

bazar29.12.2017 11:26

no to niech stoją dalej te ruiny i będzie w porządku , widać lubicie syf , pewnie w domach też macie syf .

Giena29.12.2017 10:23

Jedyny z konkretnym zdaniem "myśleć myśleć" a już odzywają się "nożyce", które chętnie wycinają wszystko co jest poza ich możliwościami percepcji. A jak ich trafi nieszczęście i zniknie im pojazd, to wtedy podniosą wrzask.

Popieram "myśleć"29.12.2017 9:43

Nie dziwię się, że ma dosyć radnych z PiS. To oni niszczą miasto. Ma rację pytając o zasady jakimi będą podlegać działania przy zabieraniu pojazdów. Wraki trzeba zabierać, ale wraki z ustalonym właścicielem. Znam historię z pewnego miasta. Firma zabierała pojazdy i kazała sobie płacić za przechowywanie nie sprawdzając do kogo należy i bez żadnych poleceń policji i urzędników miejskich. Właściciele walczyli o swoje ale i tak musieli zapłacić. To się może powtórzyć w naszym miasteczku.

Kto ?29.12.2017 9:33

Kto podsunął firmę, która będzie zabierać samochody? Proszę o podanie nazwiska tej osoby. Takie pomysły były już realizowane w Polsce. Więcej w nich było przestępstwa niż faktycznej pomocy społeczeństwu. Czy są jakieś kryteria, kiedy można zabrać pojazd? Cennik już jest, to i zasady powinny być? Stawiam na pomysłodawcę z PiS.

Pokaż wszystkie opinie (18)