Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
27 grudnia 2017

Skasują was za przymusowe odholowanie i parking

Skasują was za przymusowe odholowanie i parking
fot. Straż Miejska

Jeśli pozostawicie (porzucicie)  na parkingu w dłuższym okresie czasu pojazd - samochód, motocykl lub rower to musicie liczyć się z tym, że zostanie on odholowany na parking strzeżony, a wy zostaniecie obciążeni kosztami. 

Rada Miasta przyjęła wysokość opłat, które wiążą się z odholowaniem samochodu, motocyklu, roweru na parking strzeżony oraz za każdą dobę użytkowania tego parkingu.

Stawki za odholowanie i parkowanie kształtują się następująco:

Rower, motorower - 89 zł (doba na parkingu - 13 zł)

Motocykl - 138 zł (doba na parkingu - 13 zł)

Pojazd do 3,5 t - 298 zł (doba na parkingu - 19 zł)

Pojazd do 7,5 t - 434 zł (doba na parkingu - 25 zł)

Pojazd do 16 t - 557 zł (doba na parkingu - 25 zł)

Pojazd powyżej 16 ton - 741 zł (doba na parkingu - 25 zł)

Pojazd przewożący materiały niebezpieczne - 741 zł (doba na parkingu - 25 zł).

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Jbie10.01.2018 5:24

U nas dobre 3 lata lub dluzej stoi tico i blokuje miejsce. Ani policja ani straznicy nie maja checi sie tym zajac.

do bzar01.01.2018 17:38

Co ma syf do starych pojazdów na parkingach? Jak już cię najdzie wena i chcesz zabłysnąć, to użyj języka polskiego a nie bełkotu. Nie umiesz, to się nie odzywaj.

Do Piotrek01.01.2018 12:30

Nie rozumiesz o czym mowa, bo twój rozum nie ogarnia tematu, to się nie odzywaj. "myśleć myśleć ma rację.Nadal nikt z decydentów nie wyjaśnił zasad zabierania pojazdów. Trzeba porządkować parkingi ale używając rozumu. PiS bazuje na takich jak ty. Ludzie z brakiem głębszego myślenia, to ich sprzymierzeńcy. Ostatnio PiS zrobił jedną rzecz dobrze. Rozszerzył "obronę konieczną". Żaden poprzedni rząd nie pomyślał o bardzo ważnym problemie. Nie mogliśmy się bronić gdy ktoś nas atakował, bo to było przekraczanie prawa. Napastnik był w prawie a my, broniący się nie. Zobaczymy jak to będzie interpretowane przez sądy.

bazar29.12.2017 11:26

no to niech stoją dalej te ruiny i będzie w porządku , widać lubicie syf , pewnie w domach też macie syf .

Giena29.12.2017 10:23

Jedyny z konkretnym zdaniem "myśleć myśleć" a już odzywają się "nożyce", które chętnie wycinają wszystko co jest poza ich możliwościami percepcji. A jak ich trafi nieszczęście i zniknie im pojazd, to wtedy podniosą wrzask.

Popieram "myśleć"29.12.2017 9:43

Nie dziwię się, że ma dosyć radnych z PiS. To oni niszczą miasto. Ma rację pytając o zasady jakimi będą podlegać działania przy zabieraniu pojazdów. Wraki trzeba zabierać, ale wraki z ustalonym właścicielem. Znam historię z pewnego miasta. Firma zabierała pojazdy i kazała sobie płacić za przechowywanie nie sprawdzając do kogo należy i bez żadnych poleceń policji i urzędników miejskich. Właściciele walczyli o swoje ale i tak musieli zapłacić. To się może powtórzyć w naszym miasteczku.

Kto ?29.12.2017 9:33

Kto podsunął firmę, która będzie zabierać samochody? Proszę o podanie nazwiska tej osoby. Takie pomysły były już realizowane w Polsce. Więcej w nich było przestępstwa niż faktycznej pomocy społeczeństwu. Czy są jakieś kryteria, kiedy można zabrać pojazd? Cennik już jest, to i zasady powinny być? Stawiam na pomysłodawcę z PiS.

Pokaż wszystkie opinie (18)