Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
1 stycznia 2018

Jastrzębianie przywitali Nowy Rok 2018

Jastrzębianie przywitali Nowy Rok 2018Zobacz więcej zdjęć
fot. Robert Szymański

W nocy z niedzieli na poniedziałek jastrzębianie wspólnie bawili się na imprezie sylwestrowej na placu przed kinem Centrum. Impreza miejska cieszyła się dużą popularnością wśród mieszkańców. 

Ci, którzy przyszli na plac przed kinem Centrum, aby wspólnie witać Nowy Rok 2018 nie pożałowali. Przygotowano dla nich ABBA COVER SHOW, czyli zabawę przy największych przebojach szwedzkiej grupy. Najodważniejsi wystąpili na scenie i zademonstrowali swoje umiejętności taneczne.Nie zabrakło również pokazu ogni sztucznych. 

Tuż przed godzina 24:00 życzenia noworoczne dla mieszkańców złożyła prezydent Anna Hetman wraz z zastępcami.

- Życzymy wam, aby spełniały się wasze wszystkie marzenia, abyście zauważali najdrobniejszą rzecz, każdy drobiazg niech was cieszy, niech będzie dla was radością. Dużo miłości, dużo dobrych ludzi wokół. Bądźmy dumni z tego, że jesteśmy jastrzębianami - mówiła prezydent. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie posprzątają miasto Jastrzębianie posprzątają miasto

Miasto pozyskało 3 mln zł na remont Miasto pozyskało 3 mln zł na remont

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Gość02.01.2018 9:05

Do Piegus... Nie broń tak tej Anki , po jakiego diabła wypisuje o chlaniu , rzyganiu i naśmiewać się że ludziom podobało się , jak taka porządna to niech siedzi w domu i nie będzie narażać się na takie widoki .

Gość202.01.2018 8:33

"Mieszkaniec"! Zmień okulary to może będziesz widział co pani Prezydent zrobiła przez trzy lata bo nic nie widzisz co się dzieje wokół ciebie .Dotarło fanpisiorku ?

Adas02.01.2018 8:28

Co niektórym to nawet jakby dano za darmo po 1000zł to by stękali dlaczego nie po 1100....Nie dogodzisz...

do wielki brat02.01.2018 8:20

Pomyśl, sprawdź a potem jeszcze raz się zastanów. Potem dopiero napisz jak jesteś pewny, że masz rację i masz na to argumenty. Bo kłamiesz. Jesteś bratem kłamstwa i pomówień, czyli bratem najbardziej zabójczej partii w Polce.

Gość02.01.2018 1:20

Do Piegus... Nie życz komuś co tobie nie miłe !!!

Gość01.01.2018 22:25

Zabawa była fajna, jak się wam nie podoba to jedzcie do Rybola, tam nic się nie działo

wielki brat01.01.2018 20:02

A ja p. Hetman zycze aby spełniła swoje obietnice wyborcze (darmowa komunikacja miejska) a nie zwalała na PiS!!!

Pokaż wszystkie opinie (30)