Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
2 stycznia 2018

Tadeusz Sławik szefem Powiatowej Rady Rynku Pracy

Tadeusz Sławik szefem Powiatowej Rady Rynku Pracy
fot. UM Jastrzębie

Radny Tadeusz Sławik został przewodniczącym Powiatowej Rady Rynku Pracy, jego zastępcą -  Danuta Jemioło, kierownik Biura Terenowego Solidarności.  Rada to organ doradczy prezydenta miasta w sprawach polityki rynku pracy. 

W grudniu odbyło się pierwsze posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy. Jej przewodniczącym został radny Tadeusz Sławik (PiS), a zastępcą Danuta Jemioło ze Związku Zawodowego Solidarność. Oprócz nich w skład Rady weszli:  Grzegorz Boczoń,  Roman Foksowicz, Teresa Jonas, Łukasz Kasza, Jan Marcol, Ryszard Piechoczek, Piotr Szereda,  Kazimierz Wawrzyczek.

Rolą Powiatowej Rady Rynku Pracy Miasta Jastrzębie-Zdrój jest wsparcie opiniodawczo-doradcze starosty w sprawach polityki rynku pracy. Rada między innymi wypowiada się na temat kierunków kształcenia otwieranych w jastrzębskich szkołach, tak aby miały przełożenie na potrzeby lokalnego rynku pracy. Inspiruje również przedsięwzięcia zmierzające do pełnego i produktywnego zatrudnienia w powiecie

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty

JSW gwarantuje prace absolwentom JSW gwarantuje prace absolwentom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Opinia22.01.2018 16:33

Oto cwaniaki! Za nic zarabiają niezłą forsę. Dlaczego pani prezydent ich zatrudniła?

Wyborca03.01.2018 17:52

Proponuję przy każdej urnie wyborczej dać plakat z gęba obecnych i kandydujących na radnych. Z uwzględnieniem zasług dla miasta, obietnic, nie spełnionych obietnic, przynależność do danych grup, komisji i innych pierdół. I ile za co brali w ramach działalności na rzecz miasta z tytułu społecznego. Aby było wiadomo na kogo nie głosować.
Bo znając życie to wszyscy tu narzekamy a w wyborach znowu te same mordy skreślimy bo nasiad, kolega, pracodawca itp.
A po wyborach znowu to samo ujadanie na tych samych nieudaczników których sami wybraliśmy.

GW02.01.2018 21:39

W tej Polsce to dalej jak w lesie.
Popatrzmy obiektywnie na skład Powiatowej Rady Rynku Pracy:
Tadeusz Sławik - PiS - Sklepikarz. Zasiada w Radzie Miasta Jastrzębie-Zdrój.
Roman Foksowicz - PO - Były opiekun biura poselskiego. Biznesmen -> udziałowiec Centrum Zaopatrzenia Budownictwa Sp. z o.o. Szkoda tylko, że w likwidacji... Obecnie zastępca prezydenta.
Grzegorz Boczoń - Zupełny anonim.
Teresa Jonas - Właścicielka Błysk Sp. z o.o. / Drogerie Polskie Sp. z o.o. Każda osoba w Jastrzębiu-Zdroju wie, że te zakłady pracy lepiej omijać szerokim łukiem z uwagi na złe zarządzanie, wyzysk pracowników, przerażające warunki pracy.
Łukasz Kasza - PIS - Rocznik 1990. Skończył prawo. Wg oświadczenia majątkowego pracuje na podstawie umów zlecenie lub umów o dzieło. Zasiada w Radzie Miasta.
Jan Marcol - Anonim. Google w odpowiedzi na tę frazę podrzuca osobę prowadzącą jednosobową działalność gospodarczą - wideofilmowanie.
Ryszard Piechoczek - Samorządne Jastrzębie / SLD - Pracownik JSW S.A. Zasiada w Radzie Nadzorczej PPUH Perspektywa. Zasiada w Radzie Miasta.
Piotr Szereda - PIS - Związkowiec z JSW. Obecnie prezes spółdzielni mieszkaniowej. Zasiada w Radzie Miasta.
Kazimierz Wawrzyczek - Anonim. Google w odpowiedzi na tę osobę podrzuca firmę Wawrimex Okna Drzwi Schody.

Z tej całej gromadki to może ze 2 osoby mają jakiekolwiek pojęcie o rynku pracy i biznesie.

plugawy anonim02.01.2018 20:39

Jest środek lata .... na polach dojrzewa pszenica i kukurydza i nagle ... spada śnieg !! co się pierwsze zbiera .Pierwszy zbiera sie ... aktyw , w tym przypadku rada powiatowa.

Do oko proroka02.01.2018 19:43

Mały głupi człowieczku. Właśnie po raz kolejny udowodniłeś, że jesteś działaczem PiS. PO, Nowoczesna i inne partie nie liczą się zupełnie. Ono czekają na czas, gdy to my PiS pogonimy. I wtedy zaczną łasić się do nas. My nie chcemy żadnych partii w naszym mieście. Ty jesteś potrzebny PiS, więc łaś się do prezesa. Ale zacznij od Matusiaka. Dostaniesz fuchę jak Sławik, Grzegorz Boczoń, Roman Foksowicz, Teresa Jonas, Łukasz Kasza, Jan Marcol, Ryszard Piechoczek, Piotr Szereda, Kazimierz Wawrzyczek. Ale też będziesz musiał zmienić miejsce zamieszkania lub zamilknąć. Przygłupich mamy nadmiar. Tak jak ciebie, pisowski sługusie.

Gość02.01.2018 19:29

członkowie Rady Rynku Pracy są tylko organem doradczym i nie pobierają z tego tytułu żadnych gratyfikacji finansowych, żadnych diet ...

Gość02.01.2018 18:03

Oko prokoroka: kilka napisanych słów i widać jaki poziom sobą reprezentujesz, no i oczywiście jaką opcję. Jaki Pan (mierny) taki i jego kram.

Pokaż wszystkie opinie (30)