Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
2 stycznia 2018

Mąż (podobno) groził jej nożem

Mąż (podobno) groził jej nożem
fot. KMP Jastrzębie

W sylwestrową noc dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-zdroju odebrał dramatyczne wezwanie o pomoc od kobiety, której mąż miał grozić nożem. 

Mundurowi, którzy udali się pod wskazany adres otrzymali zgłoszenie awantury domowej, w trakcie której mąż zgłaszającej miał grozić jej nożem. Na miejscu okazało się, że w mieszkaniu była cisza, spokój i nikt nie otwierał drzwi.

- Oficer dyżurny skontaktował się ze zgłaszającą, która oświadczyła, że nie ma jej w mieszkaniu, jednak zaraz przyjdzie pod blok. Okazało się, że jastrzębianka była pod wyraźnym wpływem alkoholu i zadzwoniła na numer alarmowy dla zabawy. Pijana 44-latka została poinformowana o skierowaniu wniosku o ukaranie do sądu - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zaczepił kobietę i groził nożem Zaczepił kobietę i groził nożem

Żona zaatakowała męża nożem, ale go kocha Żona zaatakowała męża nożem, ale go kocha

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Dedektyw 02.01.2018 18:38

Pakiet z jasmos dostała i zdziczała

Gość02.01.2018 14:14

Czym starsza tym głupsza !!! Ukarać porządnie bo już alkohol wyżarł jej mózg .

Radio Teheran02.01.2018 13:19

Myslalem, ze artykul to bedzie historia powstania Rady Rynku Pracy.
Ale nie, tylko miasto dziczeje.