Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
3 stycznia 2018

Stojąc pod drzwiami obmyślił zemstę na kobiecie

Stojąc pod drzwiami obmyślił zemstę na kobiecie
fot. pixabay

W poniedziałek, jastrzębianin wezwał policję w celu zemszczenia się na byłej partnerce, ponieważ ta nie chciała wpuścić go do domu. Teraz mężczyzna odpowie za bezpodstawne wezwanie policji. 

Kobieta nie chciała wpuścić do mieszkania byłego konkubenta. Ten stojąc przed zamkniętymi drzwiami obmyślił zemstę i wezwał na miejsce policję.

- Po przybyciu na miejsce wyszło na jaw, że także i tam obecność stróżów prawa okazała się zbędna. Okazało się, że jastrzębianin chciał się zemścić na byłej partnerce za to, że nie chciała wpuścić go do mieszkania. W związku z powyższym za bezpodstawne wezwanie policji żartowniś został ukarany mandatem karnym - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci przestrzegają, że niepotrzebne zaangażowanie policji, pogotowia czy innych służb jest wykroczeniem. Oprócz konsekwencji prawnych i finansowych, pamiętajmy o tym, że blokując telefon alarmowy, uniemożliwiamy połączenie osobie, która naprawdę potrzebuje pomocy. Zaangażowanie tych służb do fikcyjnego zgłoszenia powoduje, że w tym czasie nie mogą one być w miejscu, gdzie pomoc jest potrzebna. Za takie wybryki można dostać mandat do wysokości 1500 zł.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Seboc03.01.2018 23:28

A co z ta kobieta 90 letnia co zmarla na izbie bo nie bylo lekarza i stwierdzil ze taki wiek to i tak za dlugo ???

Dedektyw 03.01.2018 9:13

Urlopowicze się bawią

Marcin03.01.2018 8:41

patola....

Radio Teheran03.01.2018 7:59

Miasto dziczeje.