Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 stycznia 2018

Odholowali mu samochód, bo nie miał prawa jazdy

Odholowali mu samochód, bo nie miał prawa jazdy
fot. KMP Jastrzębie

Mundurowi jastrzębskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 30-latka, który ruszył w drogę mimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie decydować będzie sąd. Za lekceważenie wyroku sądu grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

We wtorek, około godziny 17:00, na ulicy Podhalańskiej, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej audi, którego kierującym okazał się 30-letni mieszkaniec Warszowic.

-  Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że sąd wydał wobec 30-latka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Podczas kontroli mieszkaniec Warszowic był trzeźwy. Pojazd, którym jechał został odholowany na strzeżony parking. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Najsurowsza kara, jaka może go spotkać za zlekceważenie sądowego wyroku to 3 lata więzienia - mówi Bogusława Dudek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!