Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
4 stycznia 2018

Odholowali mu samochód, bo nie miał prawa jazdy

Odholowali mu samochód, bo nie miał prawa jazdy
fot. KMP Jastrzębie

Mundurowi jastrzębskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 30-latka, który ruszył w drogę mimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie decydować będzie sąd. Za lekceważenie wyroku sądu grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

We wtorek, około godziny 17:00, na ulicy Podhalańskiej, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej audi, którego kierującym okazał się 30-letni mieszkaniec Warszowic.

-  Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że sąd wydał wobec 30-latka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Podczas kontroli mieszkaniec Warszowic był trzeźwy. Pojazd, którym jechał został odholowany na strzeżony parking. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Najsurowsza kara, jaka może go spotkać za zlekceważenie sądowego wyroku to 3 lata więzienia - mówi Bogusława Dudek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!