Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 stycznia 2018

Mieszkańcy chętnie podzielili się posiłkiem z potrzebującymi

Mieszkańcy chętnie podzielili się posiłkiem z potrzebującymi
fot. Jadłodzielnia  foodsharing 

Jastrzębianie chętnie podzielili się artykułami spożywczymi z potrzebującymi. Po świętach jadłodzielnia została obficie zaopatrzona, dzieki czemu jedzenie nie trafiło na śmietnik. 

W czasie Świąt Bożego Narodzenia założyciele jastrzębskiej jadłodzielni, czyli po prostu szafki, z której potrzebujący mogą bezpłatnie wziąć artykuły spożywcze, apelowali do jastrzębian, aby nie wyrzucali jedzenia na śmietnik.

- Nasz apel został wysłuchany. Po świętach, już 27 grudnia, jadłodzielnia była obficie zasilana przez mieszkańców. Widać, że ludzie woleli podzielić się tym, co zostało im ze świątecznego stołu, niż wyrzucić jedzenie na śmietnik - mówi Ewelina Auguścik, jedna z twórczyń jastrzębskiej jadłodzielni

Jastrzębska jadłodzielnia znajduje się przy ul. Wielkopolskiej, od strony magazynu centrum handlowego. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga jadłodzielnia w Jastrzębiu Druga jadłodzielnia w Jastrzębiu

Był tort i 100 lat, czyli pierwsze urodziny jadłodzielni Był tort i 100 lat, czyli pierwsze urodziny jadłodzielni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
dysydent04.01.2018 16:45

Podziel się z potrzebującymi posiłkiem a oni ci cię odwdzięczą srając i szczając pod drzwiami w klatkach schodowych , pasażach i wszędzie gdzie popadnie na mieście.

Leszek04.01.2018 9:25

Jastrzębianie tak trzymać????????

Erwin z Godowa04.01.2018 8:19

Jo dałech dwie krauzy moczki