Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 stycznia 2018

13-latek uciekł po piorunochronie, ale wpadł w ręce policjantów

13-latek uciekł po piorunochronie, ale wpadł w ręce policjantów
fot. KMP Jastrzębie

Nastoletni jastrzębianin, sprawiający problemy wychowawcze, uciekł z domu przez balkon, znajdujący się na trzecim piętrze, po piorunochronie.  Jednak szybko wytropił go patrol policyjnych wywiadowców. 

- W czwartek, 4 stycznia, ok. godz. 23.30 13-letni chłopak wyszedł z domu i nie wracał do niego. Matka odnalazła go na osiedlu i doprowadziła do mieszkania, które zamknęła na klucz. Jednak nastolatek uciekł przez balkon. Matka udała się na Komendę Miejską Policji i poprosiła o interwencję. Wkrótce po tym patrol wywiadowców odnalazł poszukiwanego w rejonie jednego z bloków przy ul. Turystycznej - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Sprawa ucieczki 13-latka zostanie zgłoszona do Sądu Rodzinnego, który podejmie dalsze kroki w tej sprawie.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Znajoma 09.01.2018 14:06

A skąd wiesz co robią rodzice ? Znam tą Panią i korzysta z psychologów pedagogów szuka pomocy gdzie się da jeździ z dzieckiem po różnych instytucjach rozmawia z nim tłumaczy i ani prośby ani groźby nie pomagają

Gość08.01.2018 23:48

co to za matka, która syna małego nie potrafi wychować? Zamykanie dziecka na klucz?? Czy to aby nie jest karalne?? Dziecko ma pewnie ADHD, a, jak chcecie wiedzieć, Kamil Stoch też miał ADHD, tylko, że miał normalnych rodziców i pozwalali mu się wyżywać na nartach.

Rzepicha08.01.2018 19:31

Schodził po piorunochronie i krzyczał - "jestem hardcorem"

Oko proroka08.01.2018 15:09

Skoro nie podoba mu się w domu to nie wpuszczać cwaniaka tylko co na to mops policja i inne służby swoją drogą gdzie Ci wszyscy pedagodzy szkolni pieniążki chętnie przyjmują ale pomocy z ich strony żadnej i to jest właśnie patologia

Kraplak08.01.2018 13:24

Nie ma sensu marnować państwowych pieniędzy i energii na tego patola, przerobić na paszę dla świń

Może nie lub tak08.01.2018 12:57

Ma problemy z samym sobą. Często rodzice dzieciaków w takim wieku, choćby byli najlepsi nic nie mogą poradzić. Może by mu pokazać poniższe komentarze. Taki zimny prysznic pomoże mu zorientować się jak bardzo nie jest akceptowany. Albo nadal będzie rozwijał swoją głupotę, albo się opamięta.

Erna08.01.2018 11:50

I już po kolesiu,wyrośnie na patola jak tomasz h.

Pokaż wszystkie opinie (11)