Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
8 stycznia 2018

Zderzenie samochodów na ulicy Podhalańskiej. Ranny w szpitalu

Zderzenie samochodów na ulicy Podhalańskiej. Ranny w szpitalu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W niedzielę około godziny 17:20 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Podhalańskiej. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. 

-  O godz. 17:23 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Podhalańskiej, tuż przed rondem Ruptawskim. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów marki Opel Astra i Citroën. Jedna z osób uczestnicząca w wypadku skarżyła się na bóle kręgosłupa na odcinku szyjnym i strażacy udzielili jej pomocy przedmedycznej, a następnie przekazali ratownictwu medycznemu. Zabezpieczono również miejsce zdarzenia, odłączono butlę z gazem, które znajdowały się w samochodach - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendant PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu Policja: Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu

Zwiększą bezpieczeństwo pieszych? Zwiększą bezpieczeństwo pieszych?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ola08.01.2018 17:21

Jeden kierowca jechał na ręcznym......

Kierowca08.01.2018 12:52

A co było przyczyną tego wypadku z tak przykrymi skutkami?