Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 stycznia 2018

Zderzenie samochodów na ulicy Podhalańskiej. Ranny w szpitalu

Zderzenie samochodów na ulicy Podhalańskiej. Ranny w szpitalu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W niedzielę około godziny 17:20 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Podhalańskiej. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. 

-  O godz. 17:23 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Podhalańskiej, tuż przed rondem Ruptawskim. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów marki Opel Astra i Citroën. Jedna z osób uczestnicząca w wypadku skarżyła się na bóle kręgosłupa na odcinku szyjnym i strażacy udzielili jej pomocy przedmedycznej, a następnie przekazali ratownictwu medycznemu. Zabezpieczono również miejsce zdarzenia, odłączono butlę z gazem, które znajdowały się w samochodach - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendant PSP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ola08.01.2018 17:21

Jeden kierowca jechał na ręcznym......

Kierowca08.01.2018 12:52

A co było przyczyną tego wypadku z tak przykrymi skutkami?